Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013: Koca Ana Terörü

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 90 32.4%
  • Normal

Kullanılan: 95 34.2%
  • Kötü

Kullanılan: 93 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zeus’un tek şansı bi şekilde kendini hera’ya sevdirmesi. Zeus ve hera mitolojide evliler. Tesadüf olmamalı.

Zeus nami’ye gidecekse de ruhun çıkartılması lazımdı. Zayıflasa da big mom’a bağlılığı kalmamalı. Bi de big mom hafıza kaybedince falan ruhlar etkileniyor. Ölse kim bilir ne olur.

Kaptan Kid;

*Shoboady arc da poz veren 3 'lüden biri. O zamanlar oraya gelebilen en yüksek ödüllü korsan
*Tayfası nerdeyse çöp ama kendisi tam bir inatçı keçi.Tam bir vahşi korsan
*Asla pes etmiyor , gözü kara
*Meyvesi dandik gibi duruyor ama luffynin lastik meyvesi de öyle ahım şahım bir meyve değil.
*Wano'da iki yonkou düşecekse olursa birini bu adamın inadı sayesinde düşecek
*Başına gelmeyen kalmadı.Shankse saldırdı kolu gitti, Kaidouya saldırdı şaftı kaydı .Ama o pes etmedi şimdi Bigmoma dalıyor

Takipteyiz kaptan :sapkali:

Luffy şu an yonkou indirmeye çalışıyor .Farkında mısınız?
Sorun Luffy'nin tekrar bayılmasından çok kurguda. Yani 3 bölüm önce aşağıdaki herkese haber salın zafer benim dedirtiyorsun, daha geçen bölüm Zoro ve Sanji Luffy kesin kazanacak olm diye aralarında konuşuyorlar. Ancak tüm bunlar olurken dövüşü off panel gösterip hiçbir şey olmamış gibi tek yiyor. Yani o laflarının altını dolduraydı bir güzelce pataklayıp sonrasında pili bitseydi kimse bir şey demezdi(en azından şimdiki kadar). Zaten Oda lastik gibi uzattıkça uzatıyor. Hepimiz biliyoruz abi Luffy bir şekilde yardım alarak veya almayarak Kaido'yu yenecek niye uzatıyon daha?

Sorun Luffy'nin tekrar bayılmasından çok kurguda. Yani 3 bölüm önce aşağıdaki herkese haber salın zafer benim dedirtiyorsun, daha geçen bölüm Zoro ve Sanji Luffy kesin kazanacak olm diye aralarında konuşuyorlar. Ancak tüm bunlar olurken dövüşü off panel gösterip hiçbir şey olmamış gibi tek yiyor. Yani o laflarının altını dolduraydı bir güzelce pataklayıp sonrasında pili bitseydi kimse bir şey demezdi(en azından şimdiki kadar). Zaten Oda lastik gibi uzattıkça uzatıyor. Hepimiz biliyoruz abi Luffy bir şekilde yardım alarak veya almayarak Kaido'yu yenecek niye uzatıyon daha?
Burda herkes ters köşe oldu.Herkes artık luffynin kaioduyu son seviye zorlayacağı sahenler bekliyordu ama Oda ne yaptı hayır bu adam bildiğiniz düşmanlardan değil dedi ve luffy yine yere çakıldı.

Bu açıkçası benim hoşuma gitti

Kaptan Kid;

*Shoboady arc da poz veren 3 'lüden biri. O zamanlar oraya gelebilen en yüksek ödüllü korsan
*Tayfası nerdeyse çöp ama kendisi tam bir inatçı keçi.Tam bir vahşi korsan
*Asla pes etmiyor , gözü kara
*Meyvesi dandik gibi duruyor ama luffynin lastik meyvesi de öyle ahım şahım bir meyve değil.
*Wano'da iki yonkou düşecekse olursa birini bu adamın inadı sayesinde düşecek
*Başına gelmeyen kalmadı.Shankse saldırdı kolu gitti, Kaidouya saldırdı şaftı kaydı .Ama o pes etmedi şimdi Bigmoma dalıyor

Takipteyiz kaptan :sapkali:
Haftaya Kid'e de tek yedirebilir Luffy'den sonra belli olmaz ama ben kolay kolay düşeceğine inanmak istemiyorum. Ulti'nin yediğinden daha büyük bir saldırı yediler Killer ile beraber, geldi yine Big Mom'u peşledi.?

Umarım arc bitişini ölmeden görürüz.2022 sonunda bitermi o bile şüpheli.2023 de yeni arc a anca geçeriz gibi.Yinemi 2023 :ehe:

Madem bu kadar denk dövüşe hasretsin Shanksi görünce niye topuk atıyorsun diye sorarlar adama
Act 3 bitiyor.
Mr morj diye bir adam var spoilerci YouTube da her dediği çıktı bu arada. Killerda ölecek yakında adama göre :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık