Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013: Koca Ana Terörü

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 90 32.4%
  • Normal

Kullanılan: 95 34.2%
  • Kötü

Kullanılan: 93 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oh be sonunda tertemiz bir Bölüm Yorumu konusu ilk defa atlamadan bütün sayfaları okudum. Teşekkürler. :)

lufi sadece bayılmalarıyla değil analizleriyle de oldukça ön plandaydı bu ark. hyo dan bi teknik öğrendi havalara girdi bekle beni kaydo dedi, şaplağı yedi. aha imdi buldum saldırılarına kıral haki ekliyon demi, ebene atlayacam dedi şaplağı yedi.

Bu kıral haki denen mevzu aslında bir gösterge. şonenlerdeki lig, kılasman, sınıf farkının göstergesi. bu gücün ne kadar gelişirse o kadar tehlikeli ve güçlü oluyorsun. özellikle çincao nun bi lafı vardı konuyla alakalı, kıral hakinle herkesi geçebilecek misin gibi. bu bir nevi op serisi için güç seviyelerinin ucu açık bırakılması anlamını da taşıyor. yani bi dıragon bol a evrilebilir seri benden demesi.

Tüm yonkouların birbirinden ayıran özellikler var.
Shanks kılıç ustalığı
Bigmom ruhları
Kaido derisi ve meyvesi
Karasakal meyveleri ve zekası
Luffy ise dayak yeme seviyesi
?

Ulan iki bölüm sonra unutulacak Zeus'a tüm bölümü ayırırken yıllardır beklenti oluşturduğun dövüşü off panel geçiştiriyorsun ya, bundan sonra OP dibi görse(satış anlamında) ya da batsa falan gram üzülmem ya. Hatta sevinirim bile. Oda'nın hak ettiği şey de bu zaten. Umarım daha çok Kimetsu No Yaiba lar görürüz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık