Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy önce hakisini G4'a yetirsin sonra Enma'ya sıra gelir. Kılıç ustası belirtiyor Wado'yla Enma'yı yapan adam aynı olduğundan benzer enerjilere sahip kılıçlar. 15 yıldır Wado'yu kullanmamış olsa Zoro bile kullanamayacaktı Enma'yı...
Luffy'nin silahlanma da zoro dan geri kalır bir tarafı yok. Kılıcı kontrol etmek için kral haki lazımsa, ondan da geri kalır bir yanı yok.

Sınırsız haki, tutar bu teori. Ama Zoro Enma'yı paylaşmaz, söz konusu kaptanı olsa bile. Oyuncağı alınmış çocuk misali mızıklanır.
Zoro tek yedikten sonra Sanji'nin zırhına göz koyar mı acaba? Beleş güçlere iyi alıştı çünkü. :D
Hawkins'in bunlara can basma teorisi vardı. O gerçekleşecek sanırım.
Eğer dövüşler tekrar Kaido dövüşüne kadar biterse tüm novalar+Yamato+Marco vs Kaido bekliyorum.

Bitmezse de gene de tüm novaların yukarı çıkma ihtimali var. Apoo, Hawkins ve Drake meyve güçleri olarak kritik kişiler.

Oda hikayeyi on planda tutar. Duygu önemlidir güç dengesi üzerinden dönmüyor bu seri. Lucci yenilmez olarak gözükmüştü yenildi. Hem de serinin en iyi savaşlarından biriydi. Bu da aynı olay olacak.
Hikaye işte öyle avutuyoruz kendimizi.

Lucci ortaya çıktığında bile bizimkilerden güçlüydü ve evrende bu heriften daha güçlü elemanların olduğunu biliyorduk. Kaido ise evrende ki en güçlülerden bir tanesi serinin zirvesi. Luffy Lucci dövüşünde eğer gitmene izin verirsem tayfamı öldürürsün diyor ki o zaman Lucci'yi tek başına tutabilecek güce sahip. Şimdi Kaido'ya 5 kişi ile saldırıyorlar ve Kaido karşılık bile vermeden vuruşları alıyor ama kaybeden bizim taraf aradaki fark bu. Bu senaryonun bir benzerini Thriller Arc'ta görmüştük Tayfa bir tane Shici yendikten sonra ikincisi ki oraya Dost olarak gelmiş Kuma Karşısında ölümü yaşadı. Şimdi Yukarıda iki tane Yonkou var ve ikisi de bizimkilerin kafasını istiyor.

Şu dövüş bu şekilde ilerlerse Kata dövüşünden bile daha az tatmin eder ki hala Kata'yı Luffy mi yendi yoksa Kata kendisini mi bıraktı tartışması dönüyor. Luffy kataya vurdumu hasar verebildiğini halde dönüyor bu tartışma. Bu örnekleri aradaki güç farkını net belirtmek için söylüyorum. Dövüş içinde gelişerek birbirini yenmen için o adama yakın bir seviyede olman lazım ki tekte ölmeyesin. Kaido'ya bakıyorsun Anlık olarak 4 kişiyi tekleyebiliyor. Luffy'nin öğrendiği janjanlı haki bile bu adamı terletmiyor daha.

Başından sonuna kadar ezici bir şekilde tek taraflı geçen ve kazanma şansının sıfır olduğu bir dövüşte rakibinin göz göre göre plot armor korumasında ki karakterleri öldürmeden ölüme gitmesini ne kadar tatmin edici bulursunuz bilemem. Ben bu durumu kendi açımdan zerre tatmin edici bulmuyorum.

Son düzenleme:
Zoro tek yedikten sonra Sanji'nin zırhına göz koyar mı acaba? Beleş güçlere iyi alıştı çünkü. :D

Eğer dövüşler tekrar Kaido dövüşüne kadar biterse tüm novalar+Yamato+Marco vs Kaido bekliyorum.

Bitmezse de gene de tüm novaların yukarı çıkma ihtimali var. Apoo, Hawkins ve Drake meyve güçleri olarak kritik kişiler.
Apoo killer gibi sesle kaido'ya zarar verebilirse baya faydası olur. Drake de kesici alet kontenjanından keser.

Adam Kin'emonun tekniği çalmış, artık benim tekniğim diyor. Bari tekniğin sahibine saygı duy da mızıklanma. Harbi büyük beleşçi çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık