Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy zaten daha çeviktir Kaido'dan. Hız olarak da onu aşar bunlar büyük meseleler değil. Asıl iş hakisiyle kendini savunabilmesinde. Bunu yapabildiği ve uzun süre kullanabildiği zaman rakipleri o kadar da hayvani gelmemeye başlayacak bizlere. Ama sıkıntı şu ki bizimki daha o seviyede değil. O yüzden ne yapacak ne edecek kafası yaşıyoruz sürekli. Oda'nın Kaido'dan önce Luffy için çok güçlü bir rakip daha çizmemiş olması aptallıktı. Bu Kaido hayvanına KKG gatling atsan ve hepsiyle içinden içinden patlatsan bile dönüp sana vurma ihtimali var anasını satayım.
Oda keşke Kaido'dan önce Luffy için arc Blueno'su görecek bir boss çizseydi. Wano arcına gelmeden önce beklentim Luffy'nin Wano shogununu yendikten sonra Kaido ile kapışmasıydı. Oda boş sahneler çizeceğine keşke buna benzer bir şey çizseydi de Luffy'yi bu kadar aciz bir durumda görmeseydik.

Komik olan şey Kaido'nun 4 saniyede aldığı 4'lü 10-20 bölüm sonra birden 100 kat dayanıklılık kasıp tek yediği saldırıdan 10-20 tane yiyip hala ayakta kalacak ya. Hah işte Oda'nın güç dengesi ve dövüş kalitesi bu kadar işte. :D

Oda keşke Kaido'dan önce Luffy için arc Blueno'su görecek bir boss çizseydi. Wano arcına gelmeden önce beklentim Luffy'nin Wano shogununu yendikten sonra Kaido ile kapışmasıydı. Oda boş sahneler çizeceğine keşke buna benzer bir şey çizseydi de Luffy'yi bu kadar aciz bir durumda görmeseydik.
Luffy şu an hayvan gibi güçlü aslında. Sadece rakibin seviyesi bambaşka olduğu için aciz kalıyor. Luffy bile bu haldeyken diğerleri hakkında konuşmak bile istemiyorum anasını satayım.

Üye silindi 1004

Orochi'yi fikir adamı yapmak yerine Kaido'nun güçlü ve kudretli ortağı yapsaydı Luffy önce onu indirseydi keşke. Ama yok Oda seriye yeni fikir adamları eklemeden duramıyor. Sengoku, Orochi, Kid ve dahası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık