Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olacağı buydu. Bizim taraftaki beş kişinin iki İmparator'u yenmesini mi bekliyordun?

Hayır ama böyle bir sonda beklemiyordum.Ne bileyim Big Mom kitabeyi bulup aradan çıkar veya adaya Shanks gibi biri gelir.Hiç olmadı Big Mom krize girer Kaido'ya handikap yaratır.

Yoksa zaten bu beşlinin normal koşullarda iki imparatora karşı gelmesini beklemiyordum.

Ben çok dedim çatıdaki 5 li birer tane değil 3 er tane p.up alsa bile Kaido'yu tek başına ancak yenme ihtimali veririm.

Ölü Wb'nin yaptıkları ortada, Yaşlı Garp'ın en sağlam savunmaya sahip Marco'ya yaptıkları ortada. Bu karakterler öyle 1-2 saat süren dövüşlerde düşmezler. Hele bunların iki tanesinin bulunduğu bir ortamda en fazla hayatta kalmaya çalışırsın o da ya şanslı olacaksın ya da bu adamların sahip olduğu patlayıcı hıza ulaşacaksın. Wano Arc'ın normalde katliam olması gerekir. Normal şartlarda Orada Hayatta kalabilecek en fazla 5-6 isim vardır onlarda ne kadar hızlı koşacaklarına bağlı.

Bu adamların tahtı en az 20-30 yıldır sarsılmamış. Beş çaylağın bunların tahtını sarsmak istemesi sadece bir rüya.

Ben çok dedim çatıdaki 5 li birer tane değil 3 er tane p.up alsa bile Kaido'yu tek başına ancak yenme ihtimali veririm.

Ölü Wb'nin yaptıkları ortada, Yaşlı Garp'ın en sağlam savunmaya sahip Marco'ya yaptıkları ortada. Bu karakterler öyle 1-2 saat süren dövüşlerde düşmezler. Hele bunların iki tanesinin bulunduğu bir ortamda en fazla hayatta kalmaya çalışırsın o da ya şanslı olacaksın ya da bu adamların sahip olduğu patlayıcı hıza ulaşacaksın. Wano Arc'ın normalde katliam olması gerekir. Normal şartlarda Orada Hayatta kalabilecek en fazla 5-6 isim vardır onlarda ne kadar hızlı koşacaklarına bağlı.

Bu adamların tahtı en az 20-30 yıldır sarsılmamış. Beş çaylağın bunların tahtını sarsmak istemesi sadece bir rüya.
Hemen gaza geliyonuz siz de.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık