Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağa Zoro kesin olarak iyi birşey yapacak ama o kadar da yüksekte görmeyin bigmom kaido tarzı kişilere dalar ama ne hasar verir nede dayanabilir bunu söylemenin çok basit bir sebebi var ağa katakuri ile 12 saat dövüşen adam kaidodan tek yiyor Zoro ne kadar dayanır başka birşey daha enies lobby gibi olacaktır Zoro sanji ne aldıysa iki katınıda luffy alır bu yüzden luffy vs kaido diğerleri bigmom sanji ise neyse sinirlerim gerildi yine ...
Bence Zoro da devler ligine dahil olmalı, ki Sanji de olmalıydı da yalan etti Oda. Monster Trio gönlümde hala aynı, Oda aksini gösterse de.

öğğğğ gerçekten ya. da bizim Zorro ve Luffy pek midesiz, Sanji olmasa çiğ yiyecekler :hoo:
Zoro'nun hayvandan farkı yok. Luffy zaten öküz ona hiç girmeyelim jsbduabdud Sanji olmasa medeniyet nedir bilmeyecekler :S

Sence Oda iki yonkou karşısına diktiği adamı gidip Jack'e yedirir mi ? Şu kafadan çıkın ve kabul edin; Zoro yonkou kesecek. Yk3'le falan ölümüne uğraşmaz artık.
Dikince ne oluyor anlamıyorum ki. İlkte Luffy'i de dikti o da tek yedi ahsbdufbshfn Yonkou karşısına dikmekle Jack'i sorunsuz almak arasında ne gibi bağlantı var anlamadım. Bir de alır veya almaz demedim, zorlanmadan almasına laf ettim.

Ağa Zoro kesin olarak iyi birşey yapacak ama o kadar da yüksekte görmeyin bigmom kaido tarzı kişilere dalar ama ne hasar verir nede dayanabilir bunu söylemenin çok basit bir sebebi var ağa katakuri ile 12 saat dövüşen adam kaidodan tek yiyor Zoro ne kadar dayanır başka birşey daha enies lobby gibi olacaktır Zoro sanji ne aldıysa iki katınıda luffy alır bu yüzden luffy vs kaido diğerleri bigmom sanji ise neyse sinirlerim gerildi yine ...
Power up aldı ikiside. Luffy Kaido'ya hasar bile veremedi ilk dövüşte. Şimdi kan getirdi. Haki öğrendi vs. Zoro da kılıç aldı ki oraya kadar çıktıysa ryou da biliyordur bir zahmet. Enma ile kesin kesicek. Diğerleriyle de kesebilir ama ana hasar Enma. Luffy Kaido'yla 1v1 atamaz bu arada. Bir vuruş attı diye herkes gaza geldi ama bütün fightları aynı başlıyor Luffy'nin.

Dikince ne oluyor anlamıyorum ki. İlkte Luffy'i de dikti o da tek yedi ahsbdufbshfn Yonkou karşısına dikmekle Jack'i sorunsuz almak arasında ne gibi bağlantı var anlamadım. Bir de alır veya almaz demedim, zorlanmadan almasına laf ettim.
Zoro'nun artık tek yeme gibi bir durumu da olmaz. Oda yonkouların fişini çekmek için çıkardı novaları oraya. Artık hikaye o veya bu şekilde bu yönde ilerleyecek. Ashura+Enma+silahlanma hakisinin marifetlerini göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 49)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık