Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu kehanet olaylarından sonra tayfanın macerası, artık zerre heyecanlandırmıyor. Sadece karakterleri olabildiğince tutarlı ve güzel sahneler çizsin yeterli.

Kaido karşısına çıkarsa patlayıcı olmaz. Çıktığı zaman az çok olayların farklı olacağını biliyoruz. Elinde sonunda da yenecek. Umarım, Yamato bunun yanında bir bilgi de verir, D hakkında.
2 yıl önce de kaderle ilgili dokundurmalar vardı ama 2 yıl aradan sonra kader üzerinden işleyiş var fazla koyuyor bence gereksiz eğer altyapı olarak kullanacaksa bile tozunu ayarlayamıyor. Kimin ne zaman doğacağı nerede ne olacağı bile önceden yazılmış Op dünyasında.

Edit: One piece, Oden'in karsının yazdığı bir kitap çıkmasın :oleyo2:

2 yıl önce de kaderle ilgili dokundurmalar vardı ama 2 yıl aradan sonra kader üzerinden işleyiş var fazla koyuyor bence gereksiz eğer altyapı olarak kullanacaksa bile tozunu ayarlayamıyor. Kimin ne zaman doğacağı nerede ne olacağı bile önceden yazılmış Op dünyasında.
Hacı kadere bağlamazsa altından kalkamaz ki. Luffy'nin o kadar ölümden dönüp rakiplerini atlatmasını nasıl bağlayacak mantığa başka türlü?

Çok çabuk hype'lanıyorsunuz yav. Bu kadar mesaj görünce Luffy Kaido ve Linlin'i tutup kafalarını birbirine vurdu zannettim.

Hacı kadere bağlamazsa altından kalkamaz ki. Luffy'nin o kadar ölümden dönüp rakiplerini atlatmasını nasıl bağlayacak mantığa başka türlü?
Bu da fazla gereksiz, Boss karşısında elbet zorlanması lazım kahramanın ama fazla da rezil olmamalı, yok ben bunu dövmeyi bırakayım çay vaktim geliyor nedir ya :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık