Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek taraflı dövüşler yerine denk adamlar arasında bir dövüş görsek güzel olacak.

En azından bir şeye benzer.
Sen oda o kadar orduyu ne diye çizdi saniyorsun. Bunlar 100 sayfa en az gereksiz bölüm demek. Göstermeden olmaz.

Hani oyunlarda hileli versiyon olur ya. Bu op de kaidonun meyveleride hileli versiyom gibi. Ama hepsi zoan. Acaba birde diger meyvelerin hileli versiyonu olur mu? Yada meyve meyve meyvesi. Yapmasa olmaz. Her meyvenin özelligini alan meyve. Namıdeger IM efendi

993. Bölüm de kaido 9 Kın'a karşı "Siz oden kadar güçlü değilsiniz, Bir daha öyle canavarımsı güçte bir samuray olmayacak" demişti.
[

Bu lafı duyduktan sonra aklima direk Malum şahsın görüntüsü geldi :)

Zoro nede olsa shimotsuki köyünden ve bu onu fazlasıyla samuray yapar.
Enma'nın önemi ortaya çıkıyor yavaş yavaş.:D Zoro da gösterir gibi Enma'ya dikkat çekmiş.:D

Enma'nın önemi ortaya çıkıyor yavaş yavaş.:D Zoro da gösterir gibi Enma'ya dikkat çekmiş.:D
Valla zoronun daha çok yolu var eleştiri gibi olacak ben zoroyu çok seviyorum ama görünen görünen köy kılavuz istemez. Mihanwk dan örnek vereceğim mihank bi slaj atıyor gökleri dağları her şeyi zorlanmadan kesiyor :D zoro daha öğrenecek yiğenn :D

Valla zoronun daha çok yolu var eleştiri gibi olacak ben zoroyu çok seviyorum ama görünen görünen köy kılavuz istemez. Mihanwk dan örnek vereceğim mihank bi slaj atıyor gökleri dağları her şeyi zorlanmadan kesiyor :D zoro daha öğrenecek yiğenn :D

Luffy 2 tane Sağ kol indirdi Big mom arcinda Zoronun artık Lütfiden geri kalmasına lüzum yok.Tamam belki yonkou indirmicek ama zarar vereceğini ve sağ kollarin en güçlüsünü indireceğini düşünüyorum.Ve buda King olacaktır. Enma nin gücü zoronun çok işine yarayacak.

Zoro ilerde mihawk seviyesine geldiğini kılıçlarıni Kara kılıç yaptığında anlayacağız herhalde.Tahminimce sadece enma değil 3 kılıcınıda o düzeye getiricek.Ondan sonra Dağları tepelerin zorlanmadan keser biçtigini görürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık