Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1012: Kaşıntı

Sizce bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En iyisi Marco ile beraber dövüşmesi olur. King ile Queen'i Zoro-Sanji'ye yazıyorsunuz da yer kaplasın diye mi var Drake ile Marco orada?
Bence oradaki dövüşler şu anda belirlenmiş vaziyette.

Drake vs Apoo
Neko vs Peros
Sanji vs King
Sanji vs Queen
Marco vs King
Marco vs Big Mom

Ben Sanji'nin, Zoro'yu iyileştirmesi için Chopper, Miyagi ve Trishtan'a getireceğini düşünüyorum. O ara Sanji Queen ile kapışacak. Marco bir süre King'le kapışır sonra Big Mom'a yürür. Sanji vs King de görürüz o arada. Zoro iyileştiğinde Sanji vs King, Zoro vs Queen olur. Herkes King'i katana kullanıcısı diye Zoro'yla kapıştırıyor ama Queen'in belinde iki kılıcı var ve bu tombul haliyle neler yaptığını Sanji karşısında değilde Zoro karşısında göreceğimizi umuyorum.

Bence Marco'nun Kaido ile hesabı var, Oden'den dolayı. Yamato ve Marco yukarı çıkacak 3v1 dönecek. Kid, Law vs Big Mom olacak.
İyi de Marco kendisi söyledi yukarıdaki dövüşe gitmek için bir sebebim yok diye. Big Mom'a ise senin ne kadar tehlikeli olduğunu en iyi ben bilirim dedi. Big Mom'da, Marco'ya "eğer kellemi alacaksan peşimden gelmen gerekecek." dedi.

İyi de Marco kendisi söyledi yukarıdaki dövüşe gitmek için bir sebebim yok diye. Big Mom'a ise senin ne kadar tehlikeli olduğunu en iyi ben bilirim dedi. Big Mom'da, Marco'ya "eğer kellemi alacaksan peşimden gelmen gerekecek." dedi.
Onlar ayak üstü restleşmeler, Marco'nun Kaido ile karşılaşması seri açısından daha anlamlı ve değerli olur. Sonuçta adam Oden'in katili, WB korsanları için değerli bir isimdi. Big Mom dış kapının dış mandalı bu olayda. Ace'i hatırlayıp ağladı adam daha Zoro'yu yukarı taşırken. Kaido ile karşı karşıya gelse neler olur kim bilir.

Zoro fanlarının onun iyileşiceğine olan inancı;
Eminim ayağa kalkacaktır çünki o Zoro.
Marco şöyle bi ateşler onu herşey düzelir.
Choperın kendini gösterme vakti geldi.
Zoro böyle arkı tamamlayaz kesin dövüşmesi lazım..........:ühü:

Demokratik kongo cumhuriyetine gitseniz oradaki yalancı peygamberin mucize suyunuda alırdınız siz. :hhh:

Büyük başlar bu şekilde Yonkolara yürür Queen ve King'de bizim çocuklara kalır <3
Yamato'nun yıllar önce Ace'yi durdurmada zorlanmadığını gördük. Hatta Ace bu duruma şaşırmış senin komutan olman gerekiyor çok güçlüsün dediğini düşününce Yamato'nun şu anda adada ittifak içinde Luffy ve Marco'dan sonra en güçlü kişi olduğunu düşünüyorum. Üstelik bir de Zoan meyvesi yemiş (umarım Mistik Zoan'dır) iki güçlü zoan kullanıcısı Yonkoulara yürüyecek. Yamato, Kaido'yla kapışacak. Marco'da, Big Mom'la kapışacak. Böylesi makul bence.

Onlar ayak üstü restleşmeler, Marco'nun Kaido ile karşılaşması seri açısından daha anlamlı ve değerli olur. Sonuçta adam Oden'in katili, WB korsanları için değerli bir isimdi. Big Mom dış kapının dış mandalı bu olayda. Ace'i hatırlayıp ağladı adam daha Zoro'yu yukarı taşırken. Kaido ile karşı karşıya gelse neler olur kim bilir.
Yinede Yamato ve Marco'nun birbirlerine yakın güçler olduğunu düşünüyorum. Yamato'nun, Kaido'yla kapışacağını Marco'nun da Big Mom'a yürüyeceğini düşünüyorum. Burada intikam konusunu düşünmekten ziyade nerede daha çok katkı sunarım olayı var bence. Law ve Kid, Big Mom'un yeneceği kapasitede biri değil. Üstelik Prometeus'u durduracak bir hünerleri de yok. Hadi Zeus'u bir kabın içine hapsettin ama Prometeus o metalleri eritir Prometeus'un, Marco'nun mavi alevlerinden zarar görmesi bence Big Mom'la kapışacağına işaret.

Yinede Yamato ve Marco'nun birbirlerine yakın güçler olduğunu düşünüyorum. Yamato'nun, Kaido'yla kapışacağını Marco'nun da Big Mom'a yürüyeceğini düşünüyorum. Burada intikam konusunu düşünmekten ziyade nerede daha çok katkı sunarım olayı var bence. Law ve Kid, Big Mom'un yeneceği kapasitede biri değil. Üstelik Prometeus'u durduracak bir hünerleri de yok. Hadi Zeus'u bir kabın içine hapsettin ama Prometeus o metalleri eritir Prometeus'un, Marco'nun mavi alevlerinden zarar görmesi bence Big Mom'la kapışacağına işaret.
Prometheus'u durdurmaya ihtiyaç yok ki, yıldırımı da durduramıyorlar ama tek yemiyorlar sonuçta. İlla biri durduracaksa Heat yetişir zaten.

Bu arada 1013. Bölümde Sanji Yamato'yla karşılaşabilir. Yamato ve Momonosuke 1. Katın çatısındaydı. Sanji ve Zoro'da 2. Kattalar. Biri yukarı çıkıyor diğeri aşağı iniyor. Yamato'nun "ben tayfanın 11. Üyesiyim" diye kendini tanıtmasını istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık