Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toei Sanjiye Drakei aldırdı ne esseklik xD Mangada da aldığı gösterilmedi ki, bağırıyor sadece adam
Aldırdığı gösterilmedi ama orada şöyle bir mevzu var. Drake, Sanji'nin peşindeydi sonraki panellerde Hiyori'nin yardım çığlığını duyup oraya yöneliyor ama Drake yok, Drake gitmiş, Drake nerde? Muhtemelen Sanji'nin tekmelerinin verdiği hasarla yerde kıvranıyordu.

Asura dan önceki saldırılarda evet kaido'nun dikkatı başka yerdeydi ama aşura ile verdiği hasar saldırısı net 1vs1 kaido'nun dikkati zoro daydi hatta engellemye bile kalktı saldırıyı başaramadı.

Hawkings rüysın da kaido'ya öyle bi hasar veremez. zoro ve hawkings arasasında bana göre ucurum var.
Hawkins konusuna pek katılmıyorum. Zoro, kral hakisi açmasaydı; Killer'in, Kaido'ya içten hasar verdiği teknik ile Law'ın Gamma Knife ile aynı hasar seviyesi olurdu. O yüzden Zoro ile arasında uçurum yok. Kral hakisi ile 1 tık üstte.

Ben gayet güçlüler. Zoro, Ashura'yı açıp Kaido'ya iyi bir yara açtı ve üstüne yonkou'ların birleşik atak tankladı. Yetmedi birleşik yonkou saldırı hasarını aldıktan sonra Prometheus'u kesti. Tabii Luffy, kral hakisini donanma hakisi ile kombine etmeyi keşfettiğinden diğer dörtlüden bir adım önde oldu.
Güçlüler evet Enma farkıyla bunu gördük. Ashura tekniğinin hasarı çok yüksekti bunu zaten daha önce Kaku ve Kuma'ya karşı da kullanmıştı. Ne hikmetse isminin baş harfi K olanlara yapmış Ashura'yı. Kaku, Kuma(Pacifista), Kaido. Haoshoku var mı henüz net değil!? Ashura modunda farklı bir aura yayıyor da olabilir. Ayrıca çok saçma bir durum var söylemezsem olmaz. 9 Kızıl Kın'ın saldırılarına bak hep Kaido'nun içine kılıçlarını dibine kadar sokuyorlar, Kaido bende iz bırakacaksınız demiyor. Ama Zoro'nun döşünde açtığı yaraya izi kalacak diyor. Oda hiç bıçaklanmamış belli ki, kesiğin delip geçmekten daha fazla hasar vereceğini düşünmek çok da mantıklı değil. En son Denjiro'nun atağında böbrek dalak ne varsa delmiş olması lazım ama yok bana hasar veremediniz diyor. Zoro göğsüne çizik attı izi kalacak dedi.

Asura dan önceki saldırılarda evet kaido'nun dikkatı başka yerdeydi ama aşura ile verdiği hasar saldırısı net 1vs1 kaido'nun dikkati zoro daydi hatta engellemye bile kalktı saldırıyı başaramadı.

Hawkings rüysın da kaido'ya öyle bi hasar veremez. zoro ve hawkings arasasında bana göre ucurum var.
Yok ya ne uçurumu, daha Hawkins'in ciddileşmiş bir haline denk gelmedik. Adam kartlardan bakıyor tamam diyor dert etmeye gerek yok bugün ölmeyeceğim nasılsa diyor ve kendini yormadan savaşıyor. Ciddi bir dövüşüne denk gelirsek o zaman deriz aralarında şu kadar fark varmış diye.

Güçlüler evet Enma farkıyla bunu gördük. Ashura tekniğinin hasarı çok yüksekti bunu zaten daha önce Kaku ve Kuma'ya karşı da kullanmıştı. Ne hikmetse isminin baş harfi K olanlara yapmış Ashura'yı. Kaku, Kuma(Pacifista), Kaido. Haoshoku var mı henüz net değil!? Ashura modunda farklı bir aura yayıyor da olabilir. Ayrıca çok saçma bir durum var söylemezsem olmaz. 9 Kızıl Kın'ın saldırılarına bak hep Kaido'nun içine kılıçlarını dibine kadar sokuyorlar, Kaido bende iz bırakacaksınız demiyor. Ama Zoro'nun döşünde açtığı yaraya izi kalacak diyor. Oda hiç bıçaklanmamış belli ki, kesiğin delip geçmekten daha fazla hasar vereceğini düşünmek çok da mantıklı değil. En son Denjiro'nun atağında böbrek dalak ne varsa delmiş olması lazım ama yok bana hasar veremediniz diyor. Zoro göğsüne çizik attı izi kalacak dedi.
Yine baştan sona okumadan karar veremem ama Zoro, kral hakili saldırı yaptı. Ki kalıcı hasar açması gayet normal.

Yok ya ne uçurumu, daha Hawkins'in ciddileşmiş bir haline denk gelmedik. Adam kartlardan bakıyor tamam diyor dert etmeye gerek yok bugün ölmeyeceğim nasılsa diyor ve kendini yormadan savaşıyor. Ciddi bir dövüşüne denk gelirsek o zaman deriz aralarında şu kadar fark varmış diye.
Evet de bu ciddileşmeler ne zaman olacak herkes laylaylom takılıyor seride bir luffy bir de kaido ciddi, zoro da ciddi oldu pili bitti şimdilik belki aşağı iner flying six'den birine dalar. Demek istediğim savaş var sözde ama savaş ciddiyeti kimsede yok ya herkes kaçıyor ya da hawkins gibi jack gibi bir tokat atılıp geri çekiliyor karakterler.

Yine baştan sona okumadan karar veremem ama Zoro, kral hakili saldırı yaptı. Ki kalıcı hasar açması gayet normal.
Yok demeye çalıştığım şu, Kaido'ya verdiği zarar göğsünde sadece bir çizik ama Kızıl Kınlar kılıçlarını dibine kadar soktu dalak, böbrek, ciğer, kalp, mide, bağırsak hasar görmedi mi? Yani Zoro'nun saldırısını gözümüze sokmak istiyor öncesinde Kızıl Kınların yaptığı daha ciddi hasarlar olması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık