Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011: Oşuriko Standardı

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 58 29.6%
  • Ortalama

Kullanılan: 89 45.4%
  • Kötü

Kullanılan: 49 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy sen nasıl bişey oldun be aslanım benim ya. Daha dün gibi hatırlıyorum seneler önce bu çocuk Arlongu nasıl dövecek diyordum. Şimdi en güçlü yaratığı yerden yere vuruyor helal valla. Bölümün bazı kısımları çok hoşuma gitti.

Page one kalkarsa bunlar harbi hayvan deriz. Ulti bebişim dona kaldı bakalım napacak.Off panel geçmez umarım. Odanın off panel (türkçesini bulamadım) kullannımı çok fazla arttı hikayeyi çok baltalıyor.

Luffy ve Zoro bu kadar gelişmişken Nami & Usopp'un bu halde olması içler acısı, sonuçta bizim tayfa 10 en fazla 11-12 kişilik olacak bir grup. Bu grup KK tayfası olacaksa her bir üyenin özel olması ve güçlü olması lazım belki brook istisna olabilir yaşından ötürü.

Oda kapakta naptın öyle ya Nami öyle çizilirmi zalımın oğlu.

Son olarak SANJİ nerede

Luffy sen nasıl bişey oldun be aslanım benim ya. Daha dün gibi hatırlıyorum seneler önce bu çocuk Arlongu nasıl dövecek diyordum. Şimdi en güçlü yaratığı yerden yere vuruyor helal valla. Bölümün bazı kısımları çok hoşuma gitti.

Page one kalkarsa bunlar harbi hayvan deriz. Ulti bebişim dona kaldı bakalım napacak.Off panel geçmez umarım. Odanın off panel (türkçesini bulamadım) kullannımı çok fazla arttı hikayeyi çok baltalıyır.

Luffy ve Zoro bu kadar gelişmişken Nami & Usopp'un bu halde olması içler acısı, sonuçta bizim tayfa 10 en fazla 11-12 kişilik olacak bir grup. Bu grup KK tayfası olacaksa her bir üyenin özel olması ve güçlü olması lazım belki brook istisna olabilir yaşından ötürü.

Oda kapakta naptın öyle ya Nami öyle çizilirmi zalımın oğlu.

Son olarak SANJİ nerede

Sanji artık temelli serinin Yamcha'sı oldu.

Koca Ananın hera ile saldırısı çok güzeldi,bayağı sağlam bir saldırıydı.

Hawkins bizim tarafa döner diyordum ama Kaido tarafında kalacak gibi.

Koca ana Kaido ile ittifakını bozup,Kaido'ya mı dalacak şimdi acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık