Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011: Oşuriko Standardı

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 58 29.6%
  • Ortalama

Kullanılan: 89 45.4%
  • Kötü

Kullanılan: 49 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy, Joy boyun reenkarnesi diyorduk çocuk Bigmom'ın reenkarnesi çıktı ya la :hhh:
Killer, Allah'ına kurban senin, adamsın.

Bölüm güzelmiş ama tayfa çok dandik resmedildiğinden bastım ortayı.

Silinmiş Üye

Nami'nin Page One karşısındaki en büyük saldırısı olan "git buradan" saldırısını kullanmış. Ya ne müthiş yetenekler var bu Hasır Şapka tayfasının içinde.

Hazır sopa varken keşke oğlum bak git falan deseymiş, bizden +1 puan alırdı. :/

Sonraki bölüm ne olacakları görür gibiyim. Zeus, Big Mom’ın yanına gidince Hera’yı görecek .Big Mom bunu kovacak, işe yaramaz olduğunu söyleyecek. Zeus‘ta Nami’ye katılacak. Tam Big Mom, bizimkilere saldırırken de Zeus‘ta Big Mom’a saldıracak. Big Mom ya yine hafızasını kaybeder yada bayılır savaş dışı kalır. Ya da bizimkiler kaçar gider. Kid vs Big Mom olur.

Big Mom'u seviyorum ya çatı dövüşünde bile bizimkilere bir fiske bile vurdurtmadı Oda.

Big Mom bana hiçbir zaman saf kötü görünmedi Luffy gibi çocuksu saf bir karakter.

Bu arc Kaido düşer Big Mom ile bizimkiler bir şekilde arayı yapacaktır.

Çok gömülmüş, ama bölümü beğendim. Koca Ana olayının arkasında bir mantık var. Tama zamanında tamamen saf duygularla Koca Ana'ya yardım etmiş, kadın da bunu unutmamış. Luffy sırf kendisine yemek veren adamları öldürdü diye kendi has adamı Zoro'ya dalıyorken, Ana'nın bu tepkisi vermesi saçma değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık