Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011: Oşuriko Standardı

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 58 29.6%
  • Ortalama

Kullanılan: 89 45.4%
  • Kötü

Kullanılan: 49 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin yonkou seviyesine gelmesinde bir sorunum yok zaten bu seviyeye gelecekti er yada geç gelecekti ama sence de bu kadar darbe aldıktan sonra kalkıp siz gidin ben teke tekte yonkou alacağım demesi biraz absürt değil mi bu savaştan birkaç gün önce Kaidoya en güçlü saldırısını yaptı Kaido amele sümüğü gibi yere yapıştırdı ülkenin diğer ucuna kadar uçurdu ama gel gör ki gittiği hapishanede eski zamanların Kaidoyla denk denebilecek bir adamıyla karşılaşıp 2 gün bundan eğitim alıyor ve üstüne Kaidodan darbe yiye yiye kral hakisinin saldırıda kullanıldığını farkediyor

Güç dengesi mi? sahi bak anlamını bilmiyorum ne demek güç dengesi
Luffy ilk karşılaşmada Kaiodunun tayfasını öldürdüğünü sandığı için sinirliydi. Bu yüzden gözlem hakisini kullanamıyordu. Ama şimdi kullana biliyor. Artı eğitim aldı. H.haki kullanmasıda potansiyeline bağlı. Luffy potansiyelde zirve zaten. Absürt bir durum yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zoro iyileşirse neden olmasın. Benim aklımda da o vardı. Başından beri Marco'nun aşağıda olmasını garip buluyordum zaten.
Sanji'nin yeri kesin de bakalım.
Sanji+Marco vs King+Queen
veya
Sanji+İyileşmiş Zoro vs King+Queen
Dediğim gibi Zoro'nun Law'ın veya Marco'nun elinden geçmesi gerekiyor.
Açıkçası Zoro şovunun bittiğini düşünmüyorum. Başkentte Zoro bir şeyler yapabilir
Reis hayal kırıklığına uğratmak istemem ama bence Sanji komutanla dövüşmeyecek onun yerine cp0 ile dövüşecek veya kilit bir rol oynayacak. Komutanları kınların alacağını düşünüyorum.
King - Ashura ve Kinemon
Queen - Denjiro ve Neko
İnu ve Raizo birebir karşılaşmalarını yapacakken diğerleri de altta kalmaz.
Zoro ise Hiyori ile beraber Orochi’nin kalan kafalarını kesecek sonrasında başkentte aksiyona girecek gibi. Tabi bunlar benim varsayımım ama sen kendini hazırla yine. :D

Üye silindi 5781

Reis hayal kırıklığına uğratmak istemem ama bence Sanji komutanla dövüşmeyecek onun yerine cp0 ile dövüşecek veya kilit bir rol oynayacak. Komutanları kınların alacağını düşünüyorum.
King - Ashura ve Kinemon
Queen - Denjiro ve Neko
İnu ve Raizo birebir karşılaşmalarını yapacakken diğerleri de altta kalmaz.
Zoro ise Hiyori ile beraber Orochi’nin kalan kafalarını kesecek sonrasında başkentte aksiyona girecek gibi. Tabi bunlar benim varsayımım ama sen kendini hazırla yine. :D
Queen'e kesin gözüyle bakıyorum ya , cidden kesin yani. Judge olayını açıklaması gerekiyor onu da Sanji ile kapışırken açıklamalı

Big Mom taraf değiştirmedi ama galiba Page One'yi yerin dibine soktuğunu gören Ulti, Big Mom'a saldıracak ve Big Mom en azından biraz Canavar Korsanı haklayacak. Ulti'nin ciddileşmiş halini göreceğiz bakalım Big Mom'a karşı ne yapabilecek. Big Mom sayesinde iki tane Tobiroppo'dan kurtulmuş olacağız. Belki de Nami o an Zeus'u alır ve Big Mom'a saldırmak isteyen Ulti'yi haklar böylelikle Big Mom ile arada bir samimiyet başlar, olur mu olur.

Bölüm bence güzeldi yani hem Law ile Zoro'ya yer vermişti, hem Luffy ile Kaido'ya, hem Big Mom ve Kid'e yerdi, Page One ve Nami, Tama, Usopp'a yer verdi, Hawkins ile Killer'e yer verdi. Yani bir yere odaklı bir bölüm değildi. Bu yüzden arkadaşlar beğenmemiş olabilir. Güzel bir geçiş bölümüydü.

Hawkins'in halen galip geleceğini düşündüğü yerde durması düşündürücü. Savaş lehimize dönmeye başladı ama Hawkins'in durduğu saftan dolayı bizimkilerin yenileceği kanısına da varmamak elde değil. Malum adamın sabaha kadar yaşama olasılığı %1 demişti. Şimdi de Killer'e ölme olasılığın %92 diyor. Eğer fallarının durumuna bakarsak bizimkilerin şansının düşük olduğu anlaşılıyor. (Killer; "şansını bir yerine sok.") Buradan bizim beşlinin artık sıfırı tüketeceğini anlıyoruz. Yetiş ya Sanji!

Drake'nin buraya büyük bir filo getirme şansı var mı acaba? Gerçi getirse de uçan bir adaya karşı hiçbir şey yapamaz o ada Çiçek Başkenti'ne konulursa denizcilerin gemileri işe yaramaz bu durumda gelen kişilerin sağlam kimseler olması gerek. Fujitora, Smoker dışında gelecek bütün denizciler bizim ittifaka da saldıracaktır.

Wano'nun sonlarına yaklaştık sanki, artık çok bir bölüm kalmamış gibi hissettim.

Silinmiş Üye

Udonda konuşmayan Killer'a bak sen yaovvv. Hele hele çatıya çıktı diye dili çözüldü. Zoro'dan nasıl supernova olunur dersi aldıktan sonra söz yazmaya başladı herif.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık