Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1011: Oşuriko Standardı

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 58 29.6%
  • Ortalama

Kullanılan: 89 45.4%
  • Kötü

Kullanılan: 49 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Killer 10 bölümdür çatıda kapışıyor yeni aşağı indi. İndiği gibi eşleştirildi.
Sanji 40 bölümdür aşağıda koşuyor hala eşleştirilmedi.
Zoro'yu da diğer bölüm eşleştirsin de kafayı sıyırayım burada , Sanji'yi çok geç eşleştirecek hatta Zoro ile aynı zamanlı eşleştirebilir
Queen vs Sanji-Zoro vs King ?
Marco'da biraz Luffy kucaklasın.

Hawkins şimdilik beni de hayal kırıklığına uğrattı.Zaman atlaması öncesinde en beğendiğim novaydı kendisi.Luffy büyük bir etki bırakacak kendisinde bence.Belki o zaman biraz değişir.Apoo ve Hawkins en ufak zayıflıkta taraf değiştirecek tipler ama Drake gibi ittifaka katılmaları şimdilik zor gözüküyor.?

Ya kimsenin adam yerine koymadığı Capone nun bile kendi kişisel hesapları çıktı, adam fırsat kollayıp Bigmom ı paketlemek istiyordu. Kid ve Killer sado mazo zaten onlarda da bir sorun yok, Drake asker kendi hesapları var, diğerleri baya gevşek gevşek hareketler anlamadım usta. Yarattığı karakterlerden sıkıldı sanırım.
Zaten Sabaody karakterlerini aksiyona ortam olsun diye yaratmıştı şimdi işlemiyor bile

Silinmiş Üye

Ya kimsenin adam yerine koymadığı Capone nun bile kendi kişisel hesapları çıktı, adam fırsat kollayıp Bigmom ı paketlemek istiyordu. Kid ve Killer sado mazo zaten onlarda da bir sorun yok, Drake asker kendi hesapları var, diğerleri baya gevşek gevşek hareketler anlamadım usta. Yarattığı karakterlerden sıkıldı sanırım.
Zaten Sabaody karakterlerini aksiyona ortam olsun diye yaratmıştı şimdi işlemiyor bile
Bege abimizin çok hakkı yeniyor.Hawkins ve Apoo tırnağı edemez.

Üye silindi 5781

Queen vs Sanji-Zoro vs King ?
Marco'da biraz Luffy kucaklasın.
Zoro iyileşirse neden olmasın. Benim aklımda da o vardı. Başından beri Marco'nun aşağıda olmasını garip buluyordum zaten.
Sanji'nin yeri kesin de bakalım.
Sanji+Marco vs King+Queen
veya
Sanji+İyileşmiş Zoro vs King+Queen
Dediğim gibi Zoro'nun Law'ın veya Marco'nun elinden geçmesi gerekiyor.
Açıkçası Zoro şovunun bittiğini düşünmüyorum. Başkentte Zoro bir şeyler yapabilir

Ne alaka dostum güç dengesiyle? Luffy bu seviyeye gelince güç dengesi alt üst olmuyor. Güç dengesi hala var. Sadece Luffy en güçlülerden biri haline geldi. Ordan burdan görüb anlamını bilmediğin cümleleri kullanmaman daha iyi olur.
Luffynin yonkou seviyesine gelmesinde bir sorunum yok zaten bu seviyeye gelecekti er yada geç gelecekti ama sence de bu kadar darbe aldıktan sonra kalkıp siz gidin ben teke tekte yonkou alacağım demesi biraz absürt değil mi bu savaştan birkaç gün önce Kaidoya en güçlü saldırısını yaptı Kaido amele sümüğü gibi yere yapıştırdı ülkenin diğer ucuna kadar uçurdu ama gel gör ki gittiği hapishanede eski zamanların Kaidoyla denk denebilecek bir adamıyla karşılaşıp 2 gün bundan eğitim alıyor ve üstüne Kaidodan darbe yiye yiye kral hakisinin saldırıda kullanıldığını farkediyor

Güç dengesi mi? sahi bak anlamını bilmiyorum ne demek güç dengesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık