Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law İşşo ve Doff ile beraber savaştığı için kötü gözüktü denildiğinde hakaret ediliyordu insanlara:d
Nereden nereye işte:d
Helal olsun elemana insan iki dakika bilinçsiz kalır, gözleri fıldır fıldır dönüyor hala.
Her kimse o bir sürü kan döküldü diyen sırf onun yüzünden acaba ikinci bir saldırı mı yaptı Zoro diye bakındım. Herif resmen hayal kırıklığı yaşattı gereksiz yere kendi yorumunu katarak :( Muhtemelen en az bir yarması daha var Zoronun bu kadarla kalmaz.
Adam titrek haliyle bu güne kadar sadece bir kere yara almış adama bir yara daha açtı gene yaranamadı size, pühhh yazıklar olsun, hakkını verin hakkını adamın :artiz:

Silinmiş Üye

Luffy kid gibi saniyelik bi tesekkur etmis :( Bana birakip asagiya inin demesi cok iyi yahu. Insallah bir seyler yapar. Ama bu Prometheus anadan tam olarak ne isteyecek anlamadim :/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Helal olsun elemana insan iki dakika bilinçsiz kalır, gözleri fıldır fıldır dönüyor hala.

Adam titrek haliyle bu güne kadar sadece bir kere yara almış adama bir yara daha açtı gene yaranamadı size, pühhh yazıklar olsun, hakkını verin hakkını adamın :artiz:
Kendini korudu olm adam. :artiz: Luffy gibi direkt kelleye almadı saldırıyı.........

La Zoroya laf etmedim zaten spoilerda her tarafa kan fışkırdı pöşkürdü diyen adama laf ettik. Ama Zoronun burada bitirmeyeceği kesinleşti bence.

Luffy tekme tokat girişmiş yav bildiğin Kaidoya tek fark bunu dokunmadan yapmış sanki bambaşka bir seri okumuş gibi oldum.BM de o ikisine yenilecekse bıraksın gitsin nerde savaşacaklar onu da anlamadım ya denizin üstündeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık