Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki demek ruh demek. Kendi ruhunu ortaya koyuyorsun. İrade ise etmen. Kral haki sende varsa genlerinde soyunda falan ortaya çıkar. K.ve b.haki herkes de olan güç.
Kral hakinin ya da diğerlerinin ne olduğunu iyi biliyorum. Taa Krieg önünde bahsediyor Zeff bu bölümde olan şeylerin altyapısını. Denilen şekilde bir şey olması şaşırtıcı değil kısaca.

O işin şakasıydı canım :utaniyorum:

Teşekkür ederim bu arada, içimden pek de övmek gelmiyordu zaten.
-----------------------------------------------------------------------------

Zoro'da kral haki olsun hiç istemiyorum not düşeyim buraya.
Senelerdir beklenen bir şey ya h. haki mevzusu. Çıkar illa. Baksana her büyük tayfanın ikinci adamında var gibi.

Olası bir h.haki çıkmama ihtimaline karşı yolumu yapayım dedin şimdiden ha? xd %100 çıkması lazım.
10 yıl oldu buradasın kaç kere Zoro'da kral haki olsun dediğimi gördün ? Ben hiç istemedim zaten Kral haki, kendisine ait o korkutucu havası Kral haki çıksın istemiyordum başka bir güç, şeytan falan işte öyle olsun diyordum hep.

Olası bir h.haki çıkmama ihtimaline karşı yolumu yapayım dedin şimdiden ha? xd %100 çıkması lazım.
Ben Sanjide de şu anlık ateş patlamalarından dolayı bekliyorum ama bakalım. Seride çizildi mi hatrımda değil ama animasyonda Garp-Roger sahnesinde çok şekildi o elemanların ateşe etkileri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık