Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin tek yediği saldırıdan atılmış adama ama atlatmış diyorlar işte bir zahmet tek yemesin ha Luffy gibi yeseydi ve devam etseydi haklı olurdun. Rüzgarına teke gitmedi diye de abartmayalım.

@Alpamis sen ne dediğinin farkında değilsin, Zoro bekleneni veremedi diyorsan mangayı okumaya devam et çünkü bu Kral hakili saldırı olayını da Zoro'da göreceksin ;)
Daha h.hakisi olduğunu bile bilmiyorken yaparsa Oda'ya helal olsun zaten.:D

Daha h.hakisi olduğunu bile bilmiyorken yaparsa Oda'ya helal olsun zaten.:D
Seninki iki saniyede çözdü la, o niye yapmasın, sen bana bunla mı vurdun ben de sana vurayımdan çok daha mantıksız olmaz yani xD

Valla benim için şuan olanlar yeterli he birde Thunder yiyip devam ederse Law sen o zaman gör komediyi :D
Zoro, 2 yonkounun saldırısını yedi de ne oldu ? Bir şekilde Law'a laf gelir yine :bilmem: Tabi bu rüzgarla teke gitseydi ilk ben laf atardım xD

Thunder'ı Zoro da yiyip devam etmedi mi :artiz:
Olay zaten daha önce performansını gördüğümüz karakterlerin bir an içerisinde dövüş atlatmadan bu kadar güçlü yapması ne eğitim aldılar veya ne dövüş geçirdiler Law Dof performansından daha fazla performans gösterirse zaten bir şeylerin normal olmadığını anlamış oluruz.

Seninki iki saniyede çözdü la, o niye yapmasın, sen bana bunla mı vurdun ben de sana vurayımdan çok daha mantıksız olmaz yani xD

Zoro, 2 yonkounun saldırısını yedi de ne oldu ? Bir şekilde Law'a laf gelir yine :bilmem: Tabi bu rüzgarla teke gitseydi ilk ben laf atardım xD
Çok daha mantıksız olmaz? Luffy eğitimden beri her yerde h.haki kullanıyor Ferit. Rayleigh kendi kendinr çözecen demişti. Zoro daha spoiler metnine göre kendisinde olduğunu bilmiyor.

Olay zaten daha önce performansını gördüğümüz karakterlerin bir an içerisinde dövüş atlatmadan bu kadar güçlü yapması ne eğitim aldılar veya ne dövüş geçirdiler Law Dof performansından daha fazla performans gösterirse zaten bir şeylerin normal olmadığını anlamış oluruz.
Daha en basindan direk gamma kullandi ve savas yeni basladi. Yani daha ne diyebilir yavastan basliyorum demek için?

Çok daha mantıksız olmaz? Luffy eğitimden beri her yerde h.haki kullanıyor Ferit. Rayleigh kendi kendinr çözecen demişti. Zoro daha spoiler metnine göre kendisinde olduğunu bilmiyor.
Çözer işte ?

Reisin ilk hakkı gitti daha iki hakkı daha var, sen kendi karakterinden kork şimdiden iki kere gitti :ehe: Şu spoiler tam bir gelsin de sonra gene laflarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık