Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Paylaşma xD

Zoro daha güçlü hasar aldı yine de yardırmış bu bölüm, sen hatta ben bile düşer diyorduk xD
Atağı tamamen yese olabilirdi. Yemediği için geçiniz lütfen.

Sondaki atakta full kral haki asılmış adam. Doğrudan alıyor her şeyiyle. Öncesinde yine yedi bir sürü darbe. Azıcık samimi ve dürüst olalım.:D

Atağı tamamen yese olabilirdi. Yemediği için geçiniz lütfen.

Sondaki atakta full kral haki asılmış adam. Doğrudan alıyor her şeyiyle. Öncesinde yine yedi bir sürü darbe. Azıcık samimi ve dürüst olalım.:D
Doğrudan alıp almadığını bilmiyoruz, kendini korumuş olabilir elleri görünmüyor :artiz:

Doğrudan alıp almadığını bilmiyoruz, kendini korumuş olabilir elleri görünmüyor :artiz:
Doğrudan dediğim savunsa bile atağı her şeyiyle yedi anlamında. Zoro atağı kendi başına atlatmıyor saldırı tamamen boşanmadı üstüne. Saldırının önünden çekilip alınıyor Law tarafından yere düşüp saldırıya tamamen açık hale gelecek noktada iken.

Doğrudan dediğim savunsa bile atağı her şeyiyle yedi anlamında. Zoro atağı kendi başına atlatmıyor saldırı tamamen boşanmadı üstüne. Saldırının önünden çekilip alınıyor Law tarafından yere düşüp saldırıya tamamen açık hale gelecek noktada iken.
O saldırıyı kimse tek alamaz zaten, bir zahmet almasın hepsini.

Bu spoileri veren arkadaşlar da hayatımıza renk katıyor çakallar xD

Not: Değil mi @Raiden :hhh:

O saldırıyı kimse tek alamaz zaten, bir zahmet almasın hepsini.

Bu spoileri veren arkadaşlar da hayatımıza renk katıyor çakallar xD

Not: Değil mi @Raiden :hhh:
Birazına maruz kaldı bu hale geldi. Sen direnmeye çalışıyorsun biliyorum da bazı Zoro fanı arkadaşların fazla aktif olmaması olaylara bu kadar yükselmemesi her şeyi anlatıyor. Algı yapmayı bırakın. Akışına bırakın. İçinizde biriktirmeyin.

Özgürlüğe çağırıyorum.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık