Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin Fatihin hakisini saldırı ve savunma yaparken kullanmayı öğrenmesi çok kolay oldu ve Luffy bir anda devasa bir güç artışı yaşadığı için de umuyorum ki yakın zamanda tayfa üyelerine bayram şekeri dağıtılır gibi power up dağıtılacak.
Emin ol luffy daha powerup almadı bile bunun uyanışı var daha gear5i var hakinin farklı kullanımları var da var bölümler ilerledikçe kaidonun gücü ile orantılı olarak luffyde güçlenecek.

Zoro da kral haki olduğu zaten kesindi, bence geç bile kalındı gösterilmesinde. Bilinçsiz şekilde önceki arclardan birinde kullanabilirdi. Belki Luffy'nin bir hayvanı bayıltması gibi filan ufak çaplı bir şey mesela. Zoro sonraki arcda bilinçli kullanmayı da öğrenecektir. Sanji de kral haki çıkmaz, Yamato tayfaya gelirse onda kesin vardır yada yoksa da çıkacaktır diye tahmin ediyorum, One Piece de soy çok önemli malesef. Bundan sonra Zoro tekrar gelecek diyenler bence yanılıyor. Luffy siz gidin ben halledicem dediyse Luffy ölse de Zoro çıkmaz oraya, kaptanım halledicem dedi halleder, ölürse kendimize yeni kaptan ararız der yada ölürse ben çıkarım gibi bir şey der. Ben kısa bir süreliğine Yamato'nun çıkıp tutacağını düşünüyorum sonra Luffy ciddi ciddi 1v1 de alacak malesef.

@Millennium Wizard İfşadan önce görmek ister misin yazdığını? Op defterini kapatırım bile demişsin. Law'ı bu kadar çekememezlik olmaz. Ama sen de şimdi fansın tabi ne yaparsın :D
Hiç hatırlamıyorum valla dediysem de güçlenir demişimdir Power up alacak diye. :D Ama power up nerede aldı ben mi kaçırdım her zaman yaptıklarını yapıyor.Aaa Kaido'ya vurdu diye çok güçlenmiş olmuyor Killer da vurdu sonuç olarak senaryo bunlar.

Hiç hatırlamıyorum valla dediysem de güçlenir demişimdir Power up alacak diye. :D Ama power up nerede aldı ben mi kaçırdım her zaman yaptıklarını yapıyor.Aaa Kaido'ya vurdu diye çok güçlenmiş olmuyor Killer da vurdu sonuç olarak senaryo bunlar.
Benim rövanş isteğim üzerine yazdığın mesaj; " Oda denen arkadaş yapsa şaşırmam. Tam alamadı intikamını falan filan diye. Rövanşta çok güçlenince peşine düşüyormuş şeklinde olabilir. Op defterini kapatırım ya da F.tail daha iyi manga olur benim için öyle diyeyim. " Hiç bir oynama yok. ?

Zaten seride güçten ziyade hikayesel gittiği için banko aldırırdı. Bunun üzerine konuşmuştuk. Hatta sen tekrar aynı senaryoyu yazmaz, ope openin peşine düşmez falan demiştin. :d.d

Şimdiye gelirsek ne kadar geliştiği bilinmez ama geliştiği gözle görülür şekilde. Daha rahat meyvesini kullanabiliyor. Hatta yeni teknik çıkardı. Belki daha da teknikleri vardır. Yeni teknikler çıkarmaya çok müsait meyvesi de Oda'nın isteğine kalıyor. Arka plan gelişmesi bir yana dursun Luffy ve Zoro dövüşürken gelişiyor da diğer karakterlerde bu niye olmasın. ?

Benim rövanş isteğim üzerine yazdığın mesaj; " Oda denen arkadaş yapsa şaşırmam. Tam alamadı intikamını falan filan diye. Rövanşta çok güçlenince peşine düşüyormuş şeklinde olabilir. Op defterini kapatırım ya da F.tail daha iyi manga olur benim için öyle diyeyim. " Hiç bir oynama yok. ?

Zaten seride güçten ziyade hikayesel gittiği için banko aldırırdı. Bunun üzerine konuşmuştuk. Hatta sen tekrar aynı senaryoyu yazmaz, ope openin peşine düşmez falan demiştin. :d.d

Şimdiye gelirsek ne kadar geliştiği bilinmez ama geliştiği gözle görülür şekilde. Daha rahat meyvesini kullanabiliyor. Hatta yeni teknik çıkardı. Belki daha da teknikleri vardır. Yeni teknikler çıkarmaya çok müsait meyvesi de Oda'nın isteğine kalıyor. Arka plan gelişmesi bir yana dursun Luffy ve Zoro dövüşürken gelişiyor da diğer karakterlerde bu niye olmasın. ?
Law'un artık kenara çekileceğini zannetmiyorum. Kid ile beraber Linlin'i yenecekler merak etmeyin :m Killer da bir noktada elenir, ikisi yener diye bekliyorum hatta.

F.Tail daha iyi bir mangaymış doğru Luffy gibi Kaido dövünce biz F.Tailiz diye sebep öne sürüyorlarmış.Bu mangada biz hasırşapkalarız bile demiyorlar havadan gelen güçle döverken. :D

Ben rövanş için konuşmuşum.O yine hoşuma gitmez fakat Law eğer Luffy gibi çok fazla güçlenir haki falan öğrenirse rövanşta kazanmasını bir nebze makul görebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık