Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1009 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam tersine, Mf de wb'ın hastalıktan güçsüz olduğunu kabul edenler, roger'ın hasta olduğunu kabul etmiyordu. Yoksa bence de wb Mf de hem yaş hem hastalık olarak baya handikaplıydı.
Ne gereksiz hikayeler bunlar bak Roger'i en iyi tanıyanlardan biri WB ve orada ne diyor ? Turp gibisin diyor.

Hastalık belirtisi gösterdi de biz mi hasta değildi diyoruz ? Hastalığı nedir, dövüşüne ne kadar etki ediyor bilmiyorsunuz sallıyorsunuz işte her zamanki gibi :oleyo2:

Ne gereksiz hikayeler bunlar bak Roger'i en iyi tanıyanlardan biri WB ve orada ne diyor ? Turp gibisin diyor.

Hastalık belirtisi gösterdi de biz mi hasta değildi diyoruz ? Hastalığı nedir, dövüşüne ne kadar etki ediyor bilmiyorsunuz sallıyorsunuz işte her zamanki gibi :oleyo2:
En iyi tanıyan? Yıllardır görüşmemiş adamlar nereye en iyi tanıyor?
Aynı sayıda 1 yıllık ömrü kaldığı, sonraki sayıda öksürdüğünü gördük.

En iyi tanıyan? Yıllardır görüşmemiş adamlar nereye en iyi tanıyor?
Aynı sayıda 1 yıllık ömrü kaldığı, sonraki sayıda öksürdüğünü gördük.
Savaşta çöküpte darbe mi yemiş sanki ? Oda bir panelle denk dedi geçti neyi boşu bu Kıris. Hem genç wb tayfasının Roger korsanlarını tutmasını ciddiye almıyorsunuz hem de Rogerın hastalığı sayesinde Newgate'in eşit dövüşebildiğini iddia ediyorsunuz bu ne tezat iş ?? :D :dd Roger ve Newgate'i eşit çizmek istedi ve bitirdi bu kadar basit. Boşuna tüm İmpler 4k iken 5k değil bu ikisi

Son düzenleme:
Savaşta çöküpte darbe mi yemiş sanki ? Oda bir panelle denk dedi geçti neyi boşu bu Kıris. Hem genç wb tayfasının Roger korsanlarını tutmasını ciddiye almıyorsunuz hem de Rogerın hastalığı sayesinde Newgate'in eşit dövüşebildiğini iddia ediyorsunuz bu ne tezat iş ?? :D :dd Roger ve Newgate'i eşit çizmek istedi ve bitirdi bu kadar basit. Boşun tüm İmpler 4k iken 5k değil bu ikisi
Yok ben zaten oradaki dövüşü gram ciddiye almıyorum. 2 İmparator dövüşürken bile ada dayanmıyorken, onlardan güçlü 2 adam ve tayfası dövüşürken mi ada dayanacak? Oradaki vs baya eğlencesineydi. Ben densetsu @prokiritya 'nın attığına hafif şakalı bahane olarak söyledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık