Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1009 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yabancı forumlarda baya tartışılınca sizlerin de düşüncelerini merak ettim bu konuda.

Taşan haki kısmında böyle bir karşılaştırma yapılıyor.

Sizce Kaido 'nun hakisi daha mı fazla?
Hakisinin fazla olmasından ziyade , hakisini daha çok yıkım ve hasar amaçlı saldırılarında kullandığı için böyle gözüküyor olabilir. Çünkü kaidonun sahip olduğu hakinin yanı sıra üstün fiziksel gücü ve dayanıklılığı var ve bundan dolayı hakisini savunma için saklama ihtiyacı duymuyor olabilir. Veyahut sadece perspektif ile ilgili olabilir panelde ki haki görseli.

Animesinin son bölümlerini izlemekten çekiniyordum ama düşünsenize şu sahnelerin animede kaliteli ve uğraşılmış bir şekilde çizildiğini ! Üstelik savaş daha yeni ciddileşiyor. Ne kadar boş bölümlere laf etsekte yok abi böyle hissettiren yıllarımızı verdiğimiz bir manga daha yooook yok.
Evet yok ama olabilecekken heba edilen manga da çok ne yazikki.

Animesinin son bölümlerini izlemekten çekiniyordum ama düşünsenize şu sahnelerin animede kaliteli ve uğraşılmış bir şekilde çizildiğini ! Üstelik savaş daha yeni ciddileşiyor. Ne kadar boş bölümlere laf etsekte yok abi böyle hissettiren yıllarımızı verdiğimiz bir manga daha yooook yok.
her ne kadar son bölümler hayal kırıklığı yaratsa da umarım demekten alamıyorum kendimi

O balyoz vuruşundan ayağı kalkarsa Luffy net şekilde Odenden dayanıklı derim.
Luffy zaten net bir şekilde Oden'den dayanıklı.20 yıl sonraki Kaido'dan hasar alıp dövüşmeye devam ediyor adam.1 tane base Kaido'dan,1tane ejder halinden,2 tane de hibrit formundaki halinden darbe aldı çocuk.Oden'in 20 yıl önce aldığı darbe sayısı gözükene göre 2 zaten.Alev+sopayı yedi.Luffy hali hazırda daha üstün bir Kaido'dan 4 ane darbe aldı 3ü oldukça temiz bide.

O balyoz vuruşundan ayağı kalkarsa Luffy net şekilde Odenden dayanıklı derim.
Bence o zamanki Oden aşağı yukarı şu anki Zoro seviyesi. Luffy ayağa kalkamasa bile daha dayanıklı. Bu saldırıyı amiral yese ayağa kalkacağı şüpheli benim açımdan. Allah ne verdiyse vurmuş adam. Op'te şu ana kadarki en güçlü saldırı bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık