Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1009: Cehennem

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyiydi

Kullanılan: 219 74.2%
  • Fena değildi

Kullanılan: 56 19.0%
  • Kötüydü.

Kullanılan: 20 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orochi kaleyi ateşe verdi.
Bu sadece Marco'ya belki de King'in işine yarar.Malum Marco ateşle iyileşebiliyor King'in işine yaramasada bile zararı pek olmaz gibi.
Bölüm sanki yarım kalmış hissi veriyor konu tatmin edici değil bişeylerin ucu açık kalmış gibi.

Zoro'nun herkesin hayatını kurtardığını inkar etmedim zaten. Luffy nasıl kaptan, neden atılmadı dedin, ben de onları uyardı ve kaçabilecek durumdaydı dedim.
Luffynin uyarması birşeyi değiştirmiyor saldırı okadar hızlı ki kaçamiyorlar luffynin saldırıyı bloklaması gerekirdi.

Luffynin uyarması birşeyi değiştirmiyor saldırı okadar hızlı ki kaçamiyorlar luffynin saldırıyı bloklaması gerekirdi.
Adamların kaçması için 1 saniye yeterli oluyor. Eğer kaido ve bm'ın saldırısından etkilenip ağız açmasalardı kaçabilirlerdi. Ama shonen serisinde mantık aramakta saçma.

Luffy'nin saldırıyı durdurması zor çünkü daha bir iki bölüm önce bir kere tüketmişti kendini. Şimdi gene giremezdi o topa, orada o saldırıyı durduracak en mantıklı karakter Zoro ve Kid.

Adaya acilen Supernova tekleyicisi, Yonko trollü Kizaru reis gelmeli. Yoksa Wano sakız gibi uzayacak. Artık sonuç görmek istiyoruz. Ölmek ve devre dışı kalmak iptal seride.
Bir 10 bölüm de Kizaru'nun gelişi, girişini mi izleyeceğiz? Marinfordda bu adamları sakız gibi uzatmadı. Burada uzatır. O yüzden hiç gelmesin. Adamların ağırlığı olduğu gibi kalsın.

Luffy kaidodan yediği darbe ile yaşayacak mı cidden ilk karşılaşmalarında tek yemişti nasıl dayanmış olabilir veya law bir anda yer değiştirme yapmış olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık