Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1009: Cehennem

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyiydi

Kullanılan: 219 74.2%
  • Fena değildi

Kullanılan: 56 19.0%
  • Kötüydü.

Kullanılan: 20 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji tayfadan atılır. Baratie'ye geri uçurulur :D cidden Sanji o kadar süre bi' halta yaramayıp Big Mom'u kurtaracağına gitsin çatıya elinde sigarasıyla Luffy ve Zoro abisini izleyerek Wano'daki gerekliliğini gözden geçirsin.
Tayfanın en işlevsel karakteridir Sanji, Zoro'nun gücü varsa Sanji'nin aklı var. Sanji'yi fazla gömmüşsün sana bunu ödetecek ve ben o bölüm sana soracağım "Ne oldu?" diye.:artiz::hıh:

Novaları uyaran kişi luffy ve zoro o saldırıyı durdurmaya çalışmasa da luffy atlatacaktı.

Bu arada 1 bölüm hasır şapkalar 1 bölüm wano karakteri işlenecek teorisi de çöp oldu ki zaten jinbei bu işleyişi bozuyordu.
Saldırı o kadar hızlı ki law bile kaçamıyor. Bide luffy büyük bir saldırı geliyor dedi law room yapıp herkezi kurtarsaydı.

Saldırı o kadar hızlı ki law bile kaçamıyor. Bide luffy büyük bir saldırı geliyor dedi law room yapıp herkezi kurtarsaydı.
Zoro'nun 1 saniye tutmasıyla hepsi kaçıyor. Onlardan daha hızlı ve geleceği gören adam bir zahmet onlardan 1 saniye önce kaçabilsin.
Bu arada law'ın hepsini ışınlamaması da ayrı saçmalık. Orada o süreyi laflamaya ayırıyorlar.

Zoro'nun 1 saniye tutmasıyla hepsi kaçıyor. Onlardan daha hızlı ve geleceği gören adam bir zahmet onlardan 1 saniye önce kaçabilsin.
Bu arada law'ın hepsini ışınlamaması da ayrı saçmalık. Orada o süreyi laflamaya ayırıyorlar.
Sonuç olarak zamanı saniye saniye ölçen oda diyor ki zoro herkezin hayatını kurtardı.

Tayfanın en işlevsel karakteridir Sanji, Zoro'nun gücü varsa Sanji'nin aklı var. Sanji'yi fazla gömmüşsün sana bunu ödetecek ve ben o bölüm sana soracağım "Ne oldu?" diye.:artiz::hıh:
Sanji sevdiğim bir karakter ve Sanji hakkında zaten umudum var, elbette ilerleyen bölümlerde belirli sorumluluklar üstelenecek fakat Big Mom'u kurtarmak yerine kendisine rakip bulursa mesela, pek tabii daha çok memnun eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık