Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu deney işi meyveden mi kaynaklı yoksa Kaido'dan mı? Kaido ölümsüz olduğu için üzerinde daha rahat deney yapıyordur diye düşünmüştüm ben.
Deneyi özel yapan şey Kaido üzerinde yapılması büyük ihtimalle. Vegapunk Kaido üzerinde soy faktörü deneyi yapıp ortaya böyle bir meyve çıkarınca, Cp0 da doğal olarak tedirgin oluyor acaba o meyve cidden "başarısız" bir deney ürünü müydü diye.

Luffy acı yaşamış olabilir, Luffy acı yaşamamıştır diyen birini görürsen ona yaşadığı acıları tekrar hatırlatabilirsin, Benim söylediğim şey de çok basitti, daha iki bölüm önce gereksiz sululuklar yapan birinin bu bölüm böyle bir çıkış yapmasına takılıyorum. Sen bu sululukları onun karakteri olarak görüyorsun çocuksu diyorsun, anlaşılabilir bir şey sana göre bu bölüm sonunda söyleceği söz de çok havalı ve gerçekçi olabilir ama bana geçmiyor işte.

Kucak ve kaçma meselesine gelirsek, bunları her seferinde tekrar ediyorum gibi geliyor olabilir sana ki öyle de ama bunun bir sebebi var, sebebi de bu bahsettiğimiz şeylerin sık sık tekrarlanması, eğer olay tekrar ediyorsa bunu dile getirmeyelim mi ? Mesela en son Luffy'i kucakta gördük yine, yok ayaktaydı mı diyeyim ?
Bir insanın yaşadığı şeyi söylemesi de mi suç? Yani senin değiminle sululuk yapan yaşadığı sorunu söyleyemez mi? Gülünç masalı duydum ;ama seninki çok gülünç ya.

Deneyi özel yapan şey Kaido üzerinde yapılması büyük ihtimalle. Vegapunk Kaido üzerinde soy faktörü deneyi yapıp ortaya böyle bir meyve çıkarınca, Cp0 da doğal olarak tedirgin oluyor acaba o meyve cidden "başarısız" bir deney ürünü müydü diye.
Ben soy faktörü ile kastettiği şeyin iki meyvenin birleşimi ile oluşan yeni iki yetenek veren meyveler olduğunu düşünüyorum yani momoda bir kaidonun meyvesi bide violetin kullandığı görü görü meyvesine benzer bir meyvenin gücü olabilir.

Luffy acı yaşamış olabilir, Luffy acı yaşamamıştır diyen birini görürsen ona yaşadığı acıları tekrar hatırlatabilirsin, Benim söylediğim şey de çok basitti, daha iki bölüm önce gereksiz sululuklar yapan birinin bu bölüm böyle bir çıkış yapmasına takılıyorum. Sen bu sululukları onun karakteri olarak görüyorsun çocuksu diyorsun, anlaşılabilir bir şey sana göre bu bölüm sonunda söyleceği söz de çok havalı ve gerçekçi olabilir ama bana geçmiyor işte.

Kucak ve kaçma meselesine gelirsek, bunları her seferinde tekrar ediyorum gibi geliyor olabilir sana ki öyle de ama bunun bir sebebi var, sebebi de bu bahsettiğimiz şeylerin sık sık tekrarlanması, eğer olay tekrar ediyorsa bunu dile getirmeyelim mi ? Mesela en son Luffy'i kucakta gördük yine, yok ayaktaydı mı diyeyim ?
Kid'in lafına binaen söylüyor. Bos yapmayın arkadaş yahu.

Momoda Aişha gibi gözlem hakisi çıktı wow bide meyveyi daha iyi kontrol edebiliyormuş. Bence bu ejder meyvesi Kaidonunkine çok yakın öyle smile gibi değil.

Momonosuke nin görevi nidai kitetsuyu zoroya götürmek olacak kaçıncı bölüm yapar bilmem . Olmassa forumu bırakırım. Çok ciddi bir iddia.

Adam nasıl kol verdiğini bilmeden hemen kol vermişse cehennemi görmüştür demekte ne bilim hayal görmek gibi birşey.
Edit; bunu luffyden başka kimse söyleyemez orada luffy kaidoyu bigmomu karasakal Beyazsakal shanksı yani tüm yonkoular ile yüzyüze gelmiş biri bazıları ile dövüşmüş bazıları ile arkadaş olmuş bunu gidip bir kol veren kidin luffy dururken söylemesi daha komik olur.
Bu dediklerin normal biri için olası ama Luffy nin sürekli sülalesi etrafta gezdiği için bu arc bile dayağı yese Dragon gelir kurtarır. Kid falan gariban asıl cehenneme o yaşamış :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık