Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şöyle olsa dolu olurdu aslında. mangaka diğer karakterleri daha dolu yapsa onları da harbiden destekeleyebilecek kıvamda olsak çok güzel olurdu varımız yokumuz canavar üçlü üstüne ordan da dar bir alanda kavga çıkıyor sadece. ben bu üçlü dışında favori karakter olarak destekleyen arkadaşlar daha çok olsa keşke, çeşitlilik güzel şey.
Meseleyi açan yok ki olsa konuşulur baya.

Çok alınıp üzülüyor arkadaşlar en iyisi Luffy'e bir şeyler söylememek.

Ne güzel konuşmuş ya, ne cehennemler gördü öyle Luffy, çok haklı şimdiki durumu neki :fool:
Mevzuyu baside indirgiyorsun. Aslında hiç de basit değil. Yani bir insan her defasında Luffy kucakta. Luffy kaçtı der mi ya? Bu alakalı olayda da böyle alakasız olayda da böyle. İkincisi Luffy hakkında haklı olduğun kısımlar var. O konularda birşey söylemem. Ama bu konuda haksızsın. Evet Luffy cehennemi yaşamıştır. En sevdiğini (ki bu kişi senin fanı olduğun Ace'dir.) kişiyi kaybetmiş. Onu kurtarmak için ömründen 20 yıl gitmiş bir insandır. Tayfasını kaybetmiş. Onun acısıyla perişan olmuştur. Sabo olayı her ne kadar bildiği gibi olmasa da Saboyu kaybettiğini sanmıştır. Seride izlediklerimiz sıkıntıların en büyüğünü acı olarak belki de Luffy yaşamıştır.
Bu konuda Luffy haklıdır. Sen haksız. Bizim burda yaptığımız haksız olduğunu söylemek. Sen de gelmiş "Luffy'ye de birşey söylemeyeyim." diyerek algı yapıyorsun.

@Kuroro Momo iki power-up birden almış gözün aydın. KH+ Meyve kontrolü : ))
@Kuroro Momo'yu yedirmeyeceğiz değil mi? Seni Abdülhamid'in yalnızlığına bırakmayacağız Momo!
Kralın önlenemez yükselişi başladı. Kılıç ustalığı desen var, hükümetin korktuğu meyve desen var, üstün k. haki desen var. Daha neler neler çıkacak kim bilir. Yamato ve Momonosuke pozcu gençlerin sahne ışığını çalmak için çatıya geliyor.

Yamatocuğum da çatıda Kozuki Oden olarak çarpışmak istediğini söylemiş zaten. Yahu ben senin canını yerim. Son zamanlarda Oda'nın çizdiği en iyi karakterlerden biri. Kesinlikle tayfaya gelmesi lazım bu kızın, ana karakter hamuru var kızda. Momonosuke/Yamato ikilisinin yer aldığı bölümler ayrı bir tat veriyor.

Meseleyi açan yok ki olsa konuşulur baya.
üstat ben mesela nami'yi, robin'i sevmiyorum. jinbei ise sadece deux ex machina stili savaş anlarında çıkıyor. Bu karakterleri niye sevmiyorum çünkü komedi karakterleri hem güldürürsün hem de bunları ve diğer karakterleri oalyı içine katan güçte yapsa tadından yenmez ama olmuyor.

üstat ben mesela nami'yi, robin'i sevmiyorum. jinbei ise sadece deux ex machina stili savaş anlarında çıkıyor. Bu karakterleri niye sevmiyorum çünkü komedi karakterleri hem güldürürsün hem de bunları ve diğer karakterleri oalyı içine katan güçte yapsa tadından yenmez ama olmuyor.
Bu konuda cidden sana katılıyorum ;)

Kralın önlenemez yükselişi başladı. Kılıç ustalığı desen var, hükümetin korktuğu meyve desen var, üstün k. haki desen var. Daha neler neler çıkacak kim bilir. Yamato ve Momonosuke pozcu gençlerin sahne ışığını çalmak için çatıya geliyor.

Yamatocuğum da çatıda Kozuki Oden olarak çarpışmak istediğini söylemiş zaten. Yahu ben senin canını yerim. Son zamanlarda Oda'nın çizdiği en iyi karakterlerden biri. Kesinlikle tayfaya gelmesi lazım bu kızın, ana karakter hamuru var kızda. Momonosuke/Yamato ikilisinin yer aldığı bölümler ayrı bir tat veriyor.
Bu deney işi meyveden mi kaynaklı yoksa Kaido'dan mı? Kaido ölümsüz olduğu için üzerinde daha rahat deney yapıyordur diye düşünmüştüm ben.

Bu konuda cidden sana katılıyorum ;)
Belki bu konuda bir teori söz konusu olabilir ama bence oda ya çok cinsiyetçi bir mangaka ki 2021 yılındayız kafanı kırarlar ya da büyük bir olay çeviriyor. Kadın karakter big mom tek istisna sanırım hep zayıf, güçsüz herkesin mesela annesi ölüyor hep prensesler kurtarılıyor bu ne kardeşim ya geç bunları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık