Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Top gibi sektirmesinden bahsediyorum ben. Millet bu yüzden haftalarca dalga gecti kadınla. Yoksa benimde en sevdiğim yonkou Bm ve kadın dediğin gibi harbi sayko. Ruhları da öyle tabi. Pro'nun gözlere bak. :D

Bence 25 yıl önce Roger ve Wb dan sonraki en güçlü korsandı kendisi.
Dünyanın en güçlü adamı Whitebeard tabi. Ama Linlin'in de Roger'dan çok farklı olacağını düşünmüyorum şahsen.

O olurmuş da. :( Onu Sasakiye saklamış Oda napalım. :(

Ben rezil olduğunu düşünmüyom ya. Bence böyle olması daha hoş. Yahu altı üstü savaş alanından uzaklaştırdılar. Neyin rezilini oldu. Baksana şuna "HELL" baloncuğunu altına koymuş kadının.
Pro'da Rinnegan olması...

Oda siluet kasacağım, yarı zoan halleri saklayacağım diye serinin güç dengesinin içine ediyor.

Yarı zoan modu inanılmaz güç sağlıyor. Bunu önceki savaşlarda gördük. Şimdi Inu Jack'i nasıl tutacak? Sen daha adamı yarı zoan moda sokmadın? Inu tek başına Jack'i zor tutuyorken yarı zoan Jack'i nasıl tutacak?

Kaido'nun yarı zoan zamanlaması da geç kaldı. Queen o kadar olay oldu hala yarı zoan moda geçmedi. O moda geçmedi diye savaşı kaybettiler büyük ihtimalle.

İnanılmaz mantık hatalarını seriden zevk almak için görmezden geliyoruz.

Ashura ölmez. Pell ölmedi ashura ölmez. Yeter tiksindim oda yapma şunu öldürmeyeceksen patlatma adamı. Bakın pedro da çıkacaktır ha arc sonuna.

Luffynin o zaman ben cehenneme birkaç kez girip çıktım demesi hem WCIda BM ile dalaşması hem Wanoda kaidoya dalmasını (tokat yemesini) kastediyor sanırım.

Ashura ölmez. Pell ölmedi ashura ölmez. Yeter tiksindim oda yapma şunu öldürmeyeceksen patlatma adamı. Bakın pedro da çıkacaktır ha arc sonuna.

Luffynin o zaman ben cehenneme birkaç kez girip çıktım demesi hem WCIda BM ile dalaşması hem Wanoda kaidoya dalmasını (tokat yemesini) kastediyor sanırım.
Enies lobby, Impel Down, Marineford... var oğlu var.

Bu arada son iki sayfadaki luffy'nin sözleri harbiden cesaret verici. Tam bir kaptan.

Kaido'yu görüyoruz. Blackbeard zaten canı için yalvaran biri. Shanks ise bir şekilde dünya hükümetiyle dansa çıkmış.
Linlin'i hangisinden güçsüz görüyorsun?
Kaido güçlüdür bence. Teach seri sonu rakiplerden biri olduğu için şu anki halinin güçlü olma olasılığı var. Ama net bir şey söyleyemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık