Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lastiği fazla ısıtırsan esnekliği artar. Hazır mekan yanıyorken bir meyve uyanışı hiçte uzakta görünmüyor. Gear 5 burada iş yapacaksa öncesinde uyanış olması şart. Sürekli sırtlarda taşınamaz Luffy, meyve uyanışı sayesinde hakisi bittiği zaman meyve salınımı yaparak düşmanla kapışabilir böylelikle hakisinin geleceği zaman zarfını iyi değerlendirmiş olur.

Kanjuro kafası yıkanmış kafayı kırmış bir çocuk ya.

Sanki bunu dövdürmek yerine arkadaşlığın gücü ile tekrar iyi yapacaklar hissi alıyorum. Niyeyse bu adam sürekli kötülük yapınca kafasında tiyatro oynuyor diye gösteriyor çünkü. :/ 2-3 bölüm 9 Kın-Kanjuro boş muhabbetleri hayırlı olsun. :/

Şükür Yonkoulari ayırmaları gerektiğinin farkına vardılar.Yetenegi sayesinde büyük iş LAW a düşüyor.Ve multlaka ayıracaklardir.

Luffy su dayak arsizi modunu kenara bırakıp takım çalışmasina geçse iyi olucak.

Momonun meyvesi ilerisi için iyi ama bizim şimdiye ihtiyacimiz var.Gozlem hakisi babası gibi gelişmiş faydası olucakmi Şahsen düşüncem Zunisha yi buraya cagirsa ortalık fena karısirdi hazır savaş iyice kizismaya başladı.

Ben hala ağlayan kişinin TOKİ olduğunu ve işe yarar birşeyler yapacağını düşünüyorum.Yonkoulari 1 saat sonrasına atsa bizimkileri dinlenmeleri için İyi olurdu.Dinlene dinlene dayak yerlerdi ?

Ashura doji kurtulma şansı kalmadı bence şu saatten sonra kayıplarin olmasıda iyi hikayeyi ciddilestirir.

Orochi boşbelesinin ölmemesini bekliyorduk yanındaki keltoşun onun yanına gittigini tahmin etmiştik.Yangın çıkararak iyi yapıyor yapabileceği tek şeyde buydu ? sonra kanjuro ile savstan topuklamaya çalisir.

Sanjinin Momo ile buluşmasına az kaldı yamatoyla savaşa nasıl katkida bulunacağını görelim bakalım.Tepedeki savaşı hiç düşünmemesi Yonkou ile savaşmada bulunmayacak gibi algilamaliyiz.Meyvesi görünmezlik olduğu için bir nebze ise yarardi gerçi ?

Bölüme kötü basacaktım son panelde Luffy'nin ve Zeus'un yüzlerindeki şeytani gülüşlerden dolayı orta diyorum.Çok güzel hareketler bunlar çatı canavar doldu hadi şaşırt bizi Oda unutulmaz bir savaş olsun şu wano finali elinde un var şeker var helva istiyoruz.

Yalnız Kanjuro tam bir adi. Ayrıntıları hiç unutmamış. Eğer Oden'e kılıç olarak Enma ve Habakiri'yi çizmiş olsaydı Kızıl Kınlar daha çabuk uyanacaktı. Ashura'nın ölmesini bekliyordum da böyle adi bir şerefsiz tarafından değilde King yada Queen tarafından öldürülmesi Ashura'ya daha çok yakışırdı.

Yalnız Kanjuro tam bir adi. Ayrıntıları hiç unutmamış. Eğer Oden'e kılıç olarak Enma ve Habakiri'yi çizmiş olsaydı Kızıl Kınlar daha çabuk uyanacaktı. Ashura'nın ölmesini bekliyordum da böyle adi bir şerefsiz tarafından değilde King yada Queen tarafından öldürülmesi Ashura'ya daha çok yakışırdı.
Ashura ölmemiştir. Daha kalkıp Jack'e kafa atacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık