Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha fazla kızıl kın draması görmek istemiyorum. Bitsin artık :(
Ayrıca Luffy gaza gelmiş yine. Umarım bunun sonucu hakim bitti beni sırtlayın bi 10 dakika ile bitmez.

Kimin gerçekleri? Luffy'ninki olmadığı kesin. Luffy'nin rakibinden güçlü olması mesele değil. Ama bu adam Dressrosa'da o yaz meyvesi yemiş adamı döverken bile böyle bir tavır takınmış biri değil.
He mesele Kaido ise o vasıfsızlıkla ondan üstün olmayacak adam sayısı zaten kaç kişidir ki şu seride.
Olmayan bir olay üzerinden muhabbet döndürmeye gerek yok.

Şimdi bu herifler Kanjuronun kuklası ile bildiğin savaşıyor ve zorlanıyor mu cidden?
Birde kılıç saplamış Doji'e

Onu bir kenara bırak seri 1008.bölümde adını ezbere bildiğimiz Doji için bölüm çizmiş.

İnanılır gibi değil.

İlk başta sildim de , tekrar yazmak istiyorum merak ettiğim için. Alpa, kim Luffy'nin gülüşüne veya iki Yonko karşısında gaza gelmesine laf yaptı?

Diğerleri savaştan kaçacak, yıkıldılar diye algı kasıyorsun, şimdi de Luffy'nin sırıtışı sıkıntı oldu diye algı kasıyorsun
An itibariyle Luffy'den tiksindim. Wano'yu kurtaracağım, arkadaşlarımın memleketi, insanlar aç kalmayacak zehirlenmeyecek muhabbeti yapıyor ama son sayfadaki bakışı Luffy'nin her şeyine ters. Çatıya çıktığında korsanlar kralı olacağım derkenki bakışı ne kadar havalıysa şu bölümün sonundaki bakışı da o kadar rezil rüsva. Dragon Ball gibi turnuvaya, Goku gibi dövüşten zevk almaya çıkmadın sen, intikam için çıktın, imparatorları devirip halkı zulümden kurtarmak için çıktın. O bakış bakış değil, yürüdüğün yol değil, titre ve kendine gel!

Luffy'nin üstünüm lafı çeviri hatasıdır, Luffy öyle şey söylemez dedik. Luffy'i tanımayan Luffy fanları otomatik savunmaya geçti. Siz Luffy'i değil de onun üzerinden laf atmayı, başka karakter karalamayı seviyormuşsunuz gençler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık