Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Capori'de de ne k.haki varmış arkadaş. Yamato'nun çatıya çıkacağını hissedip kendini banlattırmak... Şu k.hakinin çeyreği bende olaydı Myanmar'lı hıyarın Luffy'nin çatıda şov yaptığını söylediği sahte spoilerına önceden ayıkıp ona göre hareket ederdim.

Neyse, Yamato iyidir. Gelsin yapsın şovunu tayfanın çiceği burnunda üyesi. :a:

Capori'de de ne k.haki varmış arkadaş. Yamato'nun çatıya çıkacağını hissedip kendini banlattırmak... Şu k.hakinin çeyreği bende olaydı Myanmar'lı hıyarın Luffy'nin çatıda şov yaptığını söylediği sahte spoilerına önceden ayıkıp ona göre hareket ederdim.

Neyse, Yamato iyidir. Gelsin yapsın şovunu tayfanın çiceği burnunda üyesi. :a:
Hatırlatma onu...

Yamato yukarı çıkıyorsa o zaman Queen vs Sanji hayırlı olsun.Mamut zaten rakibini buldu.Sanji ve Marco show yakında.

İçten patlamaları, ses saldırısını, gamma knife’ı falan anlarım ama kaido tertemiz lan. En azından Zoro’nun verdiği hasarı görürüz sanıyordum ben.

Bölümde beni en çok güldüren Luffy nin düz dalması oldu .Bodoslama dalıyor . Zayıf bir yanını arıyor diyeceğim ama nerede o zeka bizim Lutfude ..

sanji'yi ve zoro'yu daha çok sevmeme rağmen bölüm sonundaki luffy bana "işte bu be! bu yüzden one piece'i seviyorum!" dedirtti.

Mekan Kaido nün mekanı ...Big Mom in inmesine gerek yok . Oyalanmasi yeterli olur . Kaido nun inmesi nihai hedef olur bence.

Big Mom in sonu muhtemelen Pacifista Robot Kaidolarin elinden olabilir .Güzel bir deney tahtası olur hemde Marineler için .
final dövüs olarak düsünürsek tepede olmasi mantikli kacar..

ben bigmomu nasildurdurabilceklerne dahi pek bi fikir gelistiremedim ama senin dediginde bir alternatif ama ihtimali sanki düsük gibime geliyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık