Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rahatlıkla hasar vermiyor, en güçlü formuna geçmiş ve ancak hasar verebilmiş. Queen iyice bir yerlere sokuldu ama Oda'nın trollükleri işte, ne yapalım. Ark sonu Çoppa'ya ödül gelsin diye de yapıyor olabilir.
Nasıl vermemiş yav kan almış işte.1 milyar üstü bir adamdan Luffy'nin tayfasında ilk 5e girmeyecek birisinin böyle kan alması gayet düşündürücü.Queen troll bir tip onu ben de kabul ediyorum da.Eğri oturalım doğru konuşalım.King ile Queen'in portreleri iyi falan değil.Jack daha sağlam duruyor resmen bunlara göre.Hibritte şov yapacaklar gibi de önce ezdirmesine gerek yok bu kadar.

Nasıl vermemiş yav kan almış işte.1 milyar üstü bir adamdan Luffy'nin tayfasında ilk 5e girmeyecek birisinin böyle kan alması gayet düşündürücü.Queen troll bir tip onu ben de kabul ediyorum da.Eğri oturalım doğru konuşalım.King ile Queen'in portreleri iyi falan değil.Jack daha sağlam duruyor resmen bunlara göre.
BM'a da troll geçtiler. Bu gibi sahneleri güç kıstasına almıyorum. Ace ve Smoker veya Nami ve Zoro, Sanji, Luffy'nin sahneleri gibi görüyorum.

BM'a da troll geçtiler. Bu gibi sahneleri güç kıstasına almıyorum. Ace ve Smoker veya Nami ve Zoro, Sanji, Luffy'nin sahneleri gibi görüyorum.
Queen ve King'in yaşadığını Kata yaşamadı ama.Çok daha sağlam bir portre çizmişti hatta bunlara göre.Hayır böyle çizmesine gerek yok.Adamların hibritinde güçleri sağlam göstercem,farkı görsünler diye mi bu hallere sokuyor garip.

Queen ve King'in yaşadığını Kata yaşamadı ama.Çok daha sağlam bir potre çizmişti hatta bunlara göre.Hayır böyle çizmesine gerek yok.Adamların hibritinde güçleri sağlam göstercem,farkı görsünler diye mi bu hallere sokuyor garip.
Kata ark boss'u idi. Adam akıllı gösterilen ilk sağ kol olması da ayrı bir avantaj. King ve Queen ise arkta daha geri planda seyrediyorlar, şuan Kaido ve BM var çatıda, aşağıda King ve Queen. Elbette geri planda kalıp güçlerinin sınırlandırılması doğal. Jack bile oldu bittiye kurban gitti, Sanji için bir daha canlandırdılar elemanı .d

Kata ark boss'u idi. Adam akıllı gösterilen ilk sağ kol olması da ayrı bir avantaj. King ve Queen ise arkta daha geri planda seyrediyorlar, şuan Kaido ve BM var çatıda, aşağıda King ve Queen. Elbette geri planda kalıp güçlerinin sınırlandırılması doğal. Jack bile oldu bittiye kurban gitti, Sanji için bir daha canlandırdılar elemanı .d
Tamam da Kata'nın arc bossu olması Kata'ya ekstradan güç falan eklemiyor.Şu King ile Queen'in yaşadığı olaylar 2,3 değil ki.Hibrite saklıyor muhtemelen de.Karizmalarını paso çizdirip sonrasında şov yaptırsan ne yazacak garip bir mantığı var Oda'nın.Jack'in zaten şamar oğlanı olmasından başka bir şeyi en baştan itibaren gösterilmedi o da var.

Çok sağlam bir açıklama yoksa(zamanda ileri atlama şeysi dışında), çok saçma bir olay. Kaido'yu şimdi Oden yukarı çıksa, tek başına da yer. O yüzden fake olabilir diyorum.
Muhtemelen insanlara Oden'i bu kadar sevdireceğini düşünemedi. Bu hype'ı görmüşken yemişim senaryoyu, yemişim tutarlılığı, yemişim kurguyu... Oden'i geri getiriyorum demiştir. KEKW

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık