Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıp açıp tekrar bakıyorum sayfalara aşırı keyifli ya. Bana kabız gibi gezen aşırı kasıntı adamlar okumak hiçbir keyif vermiyor. Şu sayının spoilerına bakarken bile eğleniyorum ötesi var mı be! Biz seni Robin'den yardım istemekten gocunmayacak bir adam olduğun için sevdik zaten Sanji!!!

Robin Sanji'ye "beni niye tuzağa çağırıyorsun gerizekalı?" diye kızmayıp aksine Sanji'ye teşekkür ederken buradaki üyelere, Sasaki'ye ya da Kid'in samanına laf düşer mi acaba?

Robini küçümsemiyorum ama Sanji bunu yapmamalıydı. Arada fark var.
İş Robine gelince ise Robini yenebilmen için uçurum güç farkı lazım. Zira muhteşem bir meyvesi ve zekası var. Hız ona karşı anlamsız, güç desen kas ekleme işi ona çok kolay, her yerde gözü kulağı var. Ciddi bir hakin veya uçuk bir fizik gücün yoksa Robinim zaten tokatlar :utan:
Bakış açısı diyelim o konu için çokta yorumlamaya gerek yok hazımsızlık yaşayan arkadaşlar illa ki çıkacaktır gayet doğal. :D

Robin cidden o itici hareketlerinden sonra bu bölüm kendine ısındırdı tekrardan. Soğuk ve şeytani enerjisini tamamiyle pozitif bir şekilde yansıttı okuyuculara. Sinek gibi ezecektir içi boş Maria'yı. :D
Robin sanki bilmiyor Sanji eğer tutsaksa ve yine de beni çağırıyorsa bunu yapan bir kadındır diye. Onda Nami kadar akıl yok çünkü.
Yahu Nami açıklamış zaten olayı bunu duyan Mugivara tayfasından herhangi birisi durumun içeriğine hakim diğer hilkat garibeleri de acınası falan diye laf atıyor bilmiyorlar ki nasıl yüce gönüllü bir insan bu Sanji denen prens...

Tüm kadınları sevmek istiyorum ?

Robin Sanji'ye "beni niye tuzağa çağırıyorsun gerizekalı?" diye kızmayıp aksine Sanji'ye teşekkür ederken buradaki üyelere, Sasaki'ye ya da Kid'in samanına laf düşer mi acaba?
Robin'in teşekkür etmesi, tuzağa çekilmediği anlamına gelmiyor ki. :/ Önceki bölümlerde de kimse Sanji'nin bağırmasını beklemiyordu. Oda'nın yazarlığı da kötü o ayrı, ama Sanji bildiğin batırdı burada.

Aaa yok Sanji Robini tuzağa çekti kazığa oturttular Robini. Adam Black Maria'nın canı yanmasın diye B. Haki basmıyor ulan var mı ötesi? Centilmenliğin dibi olmuş adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık