Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji şov başlasın

Şu surata ve ettiği lafa bak ya. Çöp döverken Sanji'ye laf atıyor artist. Çatıya kamera taksalardı da Luffy şov yaparken kaptanının yüzünün girdiği şekilleri görebilseydin keşke. O zaman anlardın nasıl "acınası" olunduğunu. Kolpa yapmak Kid ve tayfasında bi bağımlılık haline gelmiş anlaşılan.
Yürüyen samana bak sen! Sanji sana 2 saniye ayırır mı acaba?

Hakikaten de haki açmamış mı la bu? Ulan Sanji :hhh: Ben demiştim @Kuroro

Biz paşa paşa bu bölümdeki rezaleti kabul edip "her karaktere arada olur böyle şeyler" noktasına gelelim Jaq, yapacak bir şey yok. Sanjiler de hata yapar. :oops:
Ateş eden Robin carpecim Sanji değil :d Ben hala tuzağa çektiğini düşünmüyorum. Robini Black Maria gibi sizde küçümsüyorsunuz bence. :D

Son düzenleme:
Düşünsene çatıdasın karşında iki tane azman vuruyorsun işlemiyor, onlar sana bir vuruyor şaftın kayıyor. Umutsuz bir durumdasın ne yapacağını kara kara düşünüyorsun bırakamıyorsun da çünkü aşağıdaki insanların hayalleri ve hayatları senin ellerinde tüm yükü omuzluyorsun. O sırada güvendiğin ve güçlü olduğunu düşündüğün bir tayfa arkadaşın tüm adayı sarsacak bir şekilde başkasından medet umuyor. Ne hayal kırıklığı, ne moralsizlik yaratır be. İnsanın motivasyonu düşer biz burada mutlak ölümümüzle yüzleşirken siz orada oyun mu oynuyorsunuz diye sorar adam kendi kendine. Neyse ki yukarıdakilerin iradeleri sağlamda bu çığlık onları çok etkilemeyecektir. Umarım.

Düşünsene çatıdasın karşında iki tane azman vuruyorsun işlemiyor, onlar sana bir vuruyor şaftın kayıyor. Umutsuz bir durumdasın ne yapacağını kara kara düşünüyorsun bırakamıyorsun da çünkü aşağıdaki insanların hayalleri ve hayatları senin ellerinde tüm yükü omuzluyorsun. O sırada güvendiğin ve güçlü olduğunu düşündüğün bir tayfa arkadaşın tüm adayı sarsacak bir şekilde başkasından medet umuyor. Ne hayal kırıklığı, ne moralsizlik yaratır be. İnsanın motivasyonu düşer biz burada mutlak ölümümüzle yüzleşirken siz orada oyun mu oynuyorsunuz diye sorar adam kendi kendine. Neyse ki yukarıdakilerin iradeleri sağlamda bu çığlık onları çok etkilemeyecektir. Umarım.
Kaido çoktan paket etmiştir onları. Bilinçleri kapalı olduğu için duyamamışlardır...

Ateş eden Robin carpecim Sanji değil :d Ben hala tuzağa çektiğini düşünmüyorum Robini Black Maria gibi sizde küçümsüyorsunuz bence. :D
Robini küçümsemiyorum ama Sanji bunu yapmamalıydı. Arada fark var.
İş Robine gelince ise Robini yenebilmen için uçurum güç farkı lazım. Zira muhteşem bir meyvesi ve zekası var. Hız ona karşı anlamsız, güç desen kas ekleme işi ona çok kolay, her yerde gözü kulağı var. Ciddi bir hakin veya uçuk bir fizik gücün yoksa Robinim zaten tokatlar :utan:

Zoro yoksa bölümün düşük bütçeli bir bomba olabileceğini söylemiştim. Gerçekten de öyle çıktı.

Sanji'nin rezilliğini Kid çok güzel bir şekilde tasvir etmiş. Fazla söze gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık