Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaçtığı ile ilgili bir bilgi yok ama.
Niyetim şu, Jinbe Sasaki'yi bu şekilde dövebilir mi mesela?
İkiside teknik kullanmıyor.Yumruk yumruğa giriyor ayni formatta dövüşsünler cimbei yine döver bu sekilde.
Kaçtığı bilgisi yok kendisini geliştirdiği bilgisi de yok .
Bellamynin 2 sene sonra çok daha güçlü döndüğü bir seri okuyoruz.

Enies Lobby'yi izlerken Sanji'yi bu durumlara düşürdüğü için Oda'ya sağlam sövmüştüm.
Sanji güncel olarak bakılacak adam değil. Tüm bölümleri hızlı hızlı okuyunca az göze batıyor. İnsanlar bir bölümü tüm hafta yorumlamak zorunda kaldıkların bu olayları beğenmiyor haliyle. Gayet doğal tabii. Ben de öyle düşünüyorum. Queen ile dövüşsün yeter çok beklentim yok.

Sanji'nin rakibi Queen'dir.
Jack belki Sanji'nin yemeğine aperatif olabilir :d
10uncu kişi Hyori çıkar elinde kılıçla Jacke umutsuzca saldırır ama neçare, derken biri odaya gelir evet bu Sanjidir ve bir kadına yapılan bu saldırıyı affetmez çat diye Jacki madara eder. Tam herşey çözüldü derken Queen gelir ve Sanjiye bakar küçük kardeşimi senmi öldürdün der, Sanji kadınlara saygıyı bilmeyen birine terbiye öğrettim der. Queen Hyoriyi görür ve Hyori şimdi benim olacaksın der ama Hyori çoktan Zoroyu unutup Sanjiye yürümüştür bile göğsünü gererek benim için tek erkek Sanjidir der bağırır. Çatıda bunu duyan Zoro Kaidodan kafasına sopayı yer ve aşağıya yuvarlanır. Queen öfkeyle hybrid olur ve büyük dövüş başlar. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık