Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin'e dövüş çizilmiş gözlerim bunu da mı görecekti? Bu kadın büyük arclarda oradan buradan kol çıkarıp çöp döverdi sadece. Ne sevindim anlatamam.

Enies Lobby olayındaki gibi Sanji'ye önce kadın rakip verip sonra kadınları eşleştirmeye cidden gerek var mıydı Oda? aklındaki eşleşmeleri direkt pat diye yap işte ne dolandırıyorsun işi... Black Maria üstsüz dövüşecek gibi duruyor ve umarım bu VS'ye Brook dahil olmaz?

Franky tek başına sasaki ve tayfasıyla mücadele etti sonra sasakiyle 1 vs 1 e tutuştu,

jimbei who who ve tayfası karşısında tayfayla da ugraşıyormu bilmiyoruz

Tayfanın iki korkagı nami ve usopp p.one ve ultiyle 2 vs 2 gidiyorlardı tama yardım etti

Black maria nın karşsıına da robin ve brook birlikte çıkıyor , ya maria diğer tobiropplardan cidden güçlü yada brook ordan ayrılıcak bence .

Çünkü bence robin ve brook birlikte tayfada zoro ve luffy dışında hepsini alırlar . Jimbei ve sanjiylede ölecek duruma gelip kazanırlar .

5 NOVA VS YONKO
SANJI VS JACK
YAMATO VS QUEEN
MARCO VS KING
JINBE VS WHO'S WHO
BROOK ROBIN VS MARIA
NAMI USOPP VS ULTI PAGE ONE
CHOPPER VS NUMBER VEYA HIC KIMSE.
DRAKE vs APOO VE NUMBERS

Bölümün tek güzel tarafı robinin sahneleri olacak gibi duruyor. Sanji dışındaki diğer tayfa üyelerini de merak ediyorum. Artık robin bu sefer gerçekten bekleneni verecek gibi hissediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık