Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Queen ve Sanji olursa güzel olur ikisinin de Judge ile bağlantısı var ikiside sapık

- Jack ve Kınlar gösterildikleri andan beri bir çatışma içindeler Kaidoyu indiremediler bari bir komutan indirsinler

- Yamato ve Momo çatıya müdahil olmalı bence. Yamato babasıyla hesaplaşmalı ve özgürlüğünü elde etmeli. Momo artık korkaklığından kurtulmalı ve baş düşmanıyla zihinsel olarak yüzleşmeli bunu dememdeki neden ise ikisininde ortak bir meyveye sahip olmaları punk hazard da Momo ejderhaya dönüştüğünde zihninde kaidonun sileüetini gördükten sonra bayılıyordu. Tabi öylesine de çizmişte olabilir.

- Brook ve Robin birlikte Maria ile dövüşeceklerse tamam ama Robin teke tek dövüşürse Brook nereye müdahil olur

- Queen, Jack, Hawkins, Sanji, Yamato ve Momo, Kınlar ve Onuncu kişi, Brook bu karekterlerin tam olarak rakipleri belli değil evet göndermeler var ama eşleşme henüz kesin değil gibi

Hayaller: Suitsiz Sanji vs handikapsız Jack yada Queen
Gerçekler: Suitli Sanji vs yaralı Jack

Oda Sanji için çöplere acınası dedirttikten sonra "vay be kral adammış" dedirtmezse benim gözümde Oda'nın Sanji'den gerçekten nefret ettiği netlik kazanacak. Oda'nın karısı Sanji fanıymış teorileri ciddi ciddi doğrudur böyle devam edecekse. O çöplerin hepsinin zor duruma düşmesini ve Sanji'nin gücü sayesinde hayatta kalmalarını çok istiyorum. Böyle bir şey olmazsa benim için Sanji bitmiştir.

Jinbeinin Who ile kapıştığı yerde ben şahsım adına Sanjinin Queeni alacağını sanmıyorum.

Ha Drake ile birlikte Queene girerler onu bilemem.

Çünkü Queen 1 milyar 320 milyon ödülü haybeye almamıştır. King den çok eksik biri de değil muhtemelen.

Sanji o güçte değildir diye düşünüyorum.

Queeni yenmek için G4 gücünde bir fiziksel saldırı gücü gereklidir.

- Yamato ve Momo çatıya müdahil olmalı bence. Yamato babasıyla hesaplaşmalı ve özgürlüğünü elde etmeli. Momo artık korkaklığından kurtulmalı ve baş düşmanıyla zihinsel olarak yüzleşmeli bunu dememdeki neden ise ikisininde ortak bir meyveye sahip olmaları punk hazard da Momo ejderhaya dönüştüğünde zihninde kaidonun sileüetini gördükten sonra bayılıyordu. Tabi öylesine de çizmişte olabilir.
Yalnız Punk Hazard'da Momonosuke'nin görüp korktuğu kişi Kaido değil, Doflamingo'ydu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık