Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekrar düşündüm de Sanji vs Queen hala mümkün ve mantıklı. Henüz eşleşme yapmayan Queen, Jack, Sanji, Yamato ve Chopper var. Jack vs Yamato ve Queen vs Sanji&Chopper ihtimali de akla yatkın. Nedenine gelince Yamato şu an Momo'yu taşıyor. Kınların yanına giderse hem Momo ve kınlar buluşmuş olur hem de daha önemlisi gelen 10. kişi Toki ise anne evlat kavuşmuş olurlar. Diğer tarafta ise Queen son bölümde ortalıkta görünmedi. Zehrine karşı panzehir yapan Chopper'ın peşine düşmüş olabilir. Sanji giderken bunu görüp buraya müdahil olabilir. Chopper'ın canavar modunda bir iki destek atacağı bir Queen vs Sanji görebiliriz. Ya da Chopper'ı hızlıca devre dışı bırakan Queen ile Sanji tek vs de atabilir.

@Densetsu no Samurai
Yapılan yorum 981 Spoiler yorumlarından Marconun giriş yaptığı bölüm yani sandığınız gibi patlamadım. Ki ek olarak Marco vs Kingi de tutturdum arcın başından beri diyorum. Biraz dikkatli bakılırsa Wano da eşleşmelerim gerçekleşenden çok aşırı farklı olmadı sadece Ben Tayfanın uçan altılı eşleşmelerini tutturamadım çünkü Kınların güme gideceğini düşünmemiştim

Zoro ve Luffy vs Kaido
Law ve Kid vs Big Mom yazmışım
Marco vs King'i de bildim. Arctaki en güçlü 3 düşmanın karşısına çıkacak adamlara nokta atışı yapmışım işte

Zoro ve Luffy vs Kaido
Law ve Kid vs Big Mom yazmışım
Marco vs King'i de bildim. Arctaki en güçlü 3 düşmanın karşısına çıkacak adamlara nokta atışı yapmışım işte
Tebrikler :).Ama vs tutturma işine çok takılmayın Wano'da zibilyon tane karakter vardı.Önemli karakterlerin potansiyellerini doğru anlamak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık