Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bol bol fanservis bir bölümdü. Oda fan servis sahnelerde bütün çizim yeteneklerini konuşturmuş. Dövüşlerde çöp adam çizer muhtemelen :D

Robin ve brook en son gördüğümüzde zaten merdivenlere yöneliyordu, oda istese direk robini buraya getirtebilirdi. Yok efendim arkadaşına güvenmiş bilmem ne. Çok kötü bir hikaye yazdı bu kısma. Kaç haftadır söylediğimi tekrar edicem oda sanji fanı okurlarına çok ayıp ediyor. Adamın karakterine ters şeyler yaptırıyor 2y aradan sonra. Zaten seri Luffy merkezli bir seri olmuş, insanlar tayfadaki karakterleri göremiyor fazla, gördüğünde de kötü mizah anlayışına yedirtme karakteri. Hiç beğenmedim robin - sanji kısmını. Robinin gelip sanjiyi ordan kurtarmasıyla ilgili çizebileceği en kötü senaryoyu çizmiş yine.
Sanjinin arctaki ana rakibi jack olacak gibi duruyor. Jack önceden dayak yemişti diye sanjiye de bir araba dayak yedirdi Oda. Okuyucuya handikap yok demek istiyor. Mantıken bakarsak jackin daha kötü durumda olması gerekir ama one piece evreninde bandajlandıysan o yaranın yüzde 99u iyileşmiştir :D
Savaşın kısımlarının gösterildiği panellerde hawkins, drake, queen ve kendindeyse apoo yu göremedik. Oralarda nasıl eşleşmeler olacak bakalım.
Robin :respect:

Biraz önce bir olay dinledim takıldığım bir nokta var şimdi bizim köyde bir tane kedi varmış bütün kuşlara civcivlere musallat olmuş yavru kuşları yediğini duyduğumda çok üzüldüm ama civcivlerini çok seven bir kızın civcivini kaptığı için kız tarafından uzun süre kovalanıp ağacın tepesinde yakalandığını ve civciv ölmüş olduğu halde yemesine izin verilmediğini duyunca kediye de çok üzüldüm hangisine üzülmeliyim acaba
Bu rasyonel düşünmek ve duygusal düşünmek ile ilgili. Şöyle ki ölen kişiyi bir insan olarak ele alırsan ulu orta yerde cesedin durup köpekler tarafından yenmesi seni rahatsız edebilir; fakat toprağa gömdüğünde ise kurtçuklar tarafından yenecek. Rasyonel bakarsan arada bir fark yoktur fakat duygusal bakarsan cesedi rahatsız etmek olarak yorumlayabilirsin... ne diyorum ben ya?

Yani adamın mızrağı, minigun yumrukları Jack'e işlemeyecek fakat Sanji'nin kostümlü tekmeleri mi Jack'i devirecek? Olmaz Öyle Saçma Şey.
Luffy’nin gözlem hakiyi öğrenmek için kullanıp daha sonra bir kenara attığı bir rakip Katakuri... Jack gibi bi komutan daha görmedi bu seri. Adam amirallere kafa atıyor, Inu ve Neko ile günlerce tuvalet molası bile veremeden kapışıyor. Zunisha’nın devasa saldırısına maruz kalıp günlerce denizin altında yaşam savaşı veriyor. Sonra dolunay görmüş mink sürüsüyle tek başına kapışıp kahramanca bir şekilde yeniliyor ve buna rağmen hala ayağa kalkıp kendini yeni bir dövüşe hazır hissedebiliyor. Öte yandan mamanın çıtkırıldım oğlanlarına bakıyorsun, adamlar bir kere yenilince seriden eli ayağı çekip sırra kadem basıyorlar... Canavar Korsanları komutanları bir gömlek üstün gelir bu şeker çocuklara. :/

Luffy’nin gözlem hakiyi öğrenmek için kullanıp daha sonra bir kenara attığı bir rakip Katakuri... Jack gibi bi komutan daha görmedi bu seri. Adam amirallere kafa atıyor, Inu ve Neko ile günlerce tuvalet molası bile veremeden kapışıyor. Zunisha’nın devasa saldırısına maruz kalıp günlerce denizin altında yaşam savaşı veriyor. Sonra dolunay görmüş mink sürüsüyle tek başına kapışıp kahramanca bir şekilde yeniliyor ve buna rağmen hala ayağa kalkıp kendini yeni bir dövüşe hazır hissedebiliyor. Öte yandan mamanın çıtkırıldım oğlanlarına bakıyorsun, adamlar bir kere yenilince seriden eli ayağı çekip sırra kadem basıyorlar... Canavar Korsanları komutanları bir gömlek üstün gelir bu şeker çocuklara. :/
Reyizin o kadar çok icraati var ki hala eksik var bu mesajda :a:

Ya Jack'i ben de severim. Zaten değindim nokta bu Kuroro, bu kadar şey yapmış adamı Sanji alamaz, almamalı. Sanji'nin eti ne budu ne?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık