Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjinin Zoroya ders verdiği ve Robine nasıl saygı duyulacağını gösterdiği bölümdür, Zoro 2001 kere Kuinayı yenemez ama gider kızlara ben siz den iyiyim ayağı çeker tam bir komplexlidir. Sanji ise sırf sevgisinden vurmaya kıyamaz güzellikler ama saygıyı yapmacık değil gerçektir.:good::respect:

Bence önce Jacki gömer sonra Queene yürür Sanji ve bizde derizki işte Sanji budur.
Jack'i aldıktan sonra Queen'e tek başına yürüyebileceğini sanmıyorum. Jack neler gördü neler yaşadı da sağ kaldı Sanji'nin bu kadar yüksek bir saldırı gücü olduğuna inanmıyorum ne yazık ki.

Tamam Sanji kadınlara el kaldıramıyor hatta tam kendisine vurulacağı sırada silahlanma hakimle bu saldırıyı savururum ama o zaman gene zarar görebilir diye düşünüp bunu bile yapmıyor.Ama bu şekilde beni kurtar diye bağırtması çok saçma neden yaptırdı bunu Oda orada Robin seni küçümsüyorlar bunların hepsi kadın ben el kaldıramıyorum bunları sana bırakıyorum gibisinden seslenebilirdi. Tamam Robin parladı bölümde ama gene de tayfanın ağır toplarından olan Sanji'yi bu duruma düşürmemeliydi Luffy Zoro Jimbei hatta franky ve brook bile beni kurtar diye haykırmayacaklardır hiç bir zaman gereksiz bir şey olmuş vardır bir sebebi umarım sağlam bir geri dönüş yapabilir aşçımız düştüğü çukurdan.Tek çıkış yolu Queen vs si ama Jack'e bile razıyım.

Pastaya zehir atamam, kadınlara vuramam,elimi kirletemem.Şunu mutfaktan çıkarmayın ya.

Nico Robin,o kirpiğin gozle benim de kalbim bir pır etmedi değil.

Bölüm de maşallah one piece degil two piece olarak cikmis.o two pieceler ne malum.

Tamam Sanji kadınlara el kaldıramıyor hatta tam kendisine vurulacağı sırada silahlanma hakimle bu saldırıyı savururum ama o zaman gene zarar görebilir diye düşünüp bunu bile yapmıyor.Ama bu şekilde beni kurtar diye bağırtması çok saçma neden yaptırdı bunu Oda orada Robin seni küçümsüyorlar bunların hepsi kadın ben el kaldıramıyorum bunları sana bırakıyorum gibisinden seslenebilirdi. Tamam Robin parladı bölümde ama gene de tayfanın ağır toplarından olan Sanji'yi bu duruma düşürmemeliydi Luffy Zoro Jimbei hatta franky ve brook bile beni kurtar diye haykırmayacaklardır hiç bir zaman gereksiz bir şey olmuş vardır bir sebebi umarım sağlam bir geri dönüş yapabilir aşçımız düştüğü çukurdan.Tek çıkış yolu Queen vs si ama Jack'e bile razıyım.
%99 iyi bir vs alacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık