Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aşağıyı üstün körü geçmesi falan herhalde bizim tamamen ana odağımız burası olacak gibi hissettirdi.Aşağıdada Marco-queen&kinge belki odaklanır.Bölümde ayrıca çok iyi beğendim.

Üye silindi 1004

Sağ kol sağ kolluğunu yapsaydı da bütün yükü kaptanın omuzlamasına izin vermeseydi. Sadece Zoro değil diğer ikilinin de çatıda ne yap(ma)dığı malum......... Yazık. Keşke yeşil yerine Yamato olsaydı orada. Böyle bir durum yaşanmazdı hem.
Sağ kol, sağ kolluğunu yapıyor zaten. Adam hakiyi öğretirken kaç defa dedi kaba kuvvet kullanma diye... Ona rağmen yine kaba kuvvet kullandı hakisi bitti. Sağ kol olmasa ejderha maması olmuştu. Big Mom bile bu sefer kılıcı değil Zoro'yu övdü. Geçiniz. Sağ kol adam, kaptan necidir belli değil...

Aynen zaten law korkak biri ölümüne girdigi seylerden de kaçti. Zaten jinbe'den de güçsüz ve yonkou'ya korkmadan dalan adam aka karsisinda aglayacakti. Ben nasıl görmedim bunlari ?
Doffy'i görünce hıçkıra hıçkıra ağlayan adamı Kaido şelaleye çevirir iki üç sayı sonra.

Sağ kol sağ kolluğunu yapsaydı da bütün yükü kaptanın omuzlamasına izin vermeseydi. Sadece Zoro değil diğer ikilinin de çatıda ne yap(ma)dığı malum......... Yazık. Keşke yeşil yerine Yamato olsaydı orada. Böyle bir durum yaşanmazdı hem.
Yamato, Zoro'nun kılıcını görünce verdiği tepkiyi okuduğunda üzüleceksin. ? (Kılıçla ilgili metafor yapılmadı)

- Luffy'nin attığı son yumruk çok hoşuma gitti. "Ve bunu da al!" diyerek yaptığı saldırı. Big Mom'un ve etraftakilerin verdikleri tepkiye bakılırsa işe yaramış bir saldırı olabilir. Ancak hepimiz biliyoruz ki Kaido'yu indirmek için sadece haki yükseltmesi yetmeyecekti. Ancak ona vurmaya başlayarak ilk yol alınmış oldu. Katakuri dövüşünde de asıl sorun Katakuri'ye ulaşmaktı. Neyse ki şimdi kendini sakınmayan bir Kaido var. Ancak bunu annesi zamanında biraz fazla beslemiş.

Bir de şöyle bir şey olabilir: Nasıl sadece gözlem hakisi gözlem hakisine sahip olmanız için yeterli değil, yani her gözlem haki açan, mesela Usopp, Katakuri seviyesinde değilse, zırhlanmada da onu gördük, bu zırhlanma çeşidinde de biraz ileriye gitmek gerekecek sanırım. Belki Akainu'nun lav yumruğunu durduracak seviyeler bunun göstergesidir.

- Sonunda Big Mom'a birisi girişti. Şu Law'ın saldırılarına hastayım. Big Mom sonda "ben de eğleniyorum" derken Law'un saldırısını yediğini unutmamak gerekiyor. Law şuna beyin operasyonu çekse de eski anıları canlanıp güçten bi düşse.

- Zoro Kaido'nun Luffy'nin tadına bakmasına izin vermedi. Ben tatsumakinin genel olarak hasar verdiğini sandım ancak merkezde net bir kesik var. İster istemez Dokuz Kın'ın verdiği hasarla bir mukayeseye giriştim kafamda. Bu arada kılıçlar hakiye tesir ediyor anladığım kadarıyla. Zorunun önceden kullandığı haki sanırım artık yok. Oden'e de büyük ihtimalle Enma o farklılığı sağladı. Bence bu iyi oldu. Lanetli kılıç kılıç deyip kılıçların sahibine hiçbir şey katmaması daha anormal bir durum bence ancak bunu 25 yıl sonra yapmak ilginç.

- Oden Kaido'nun Caramel Anası heralde. Ona dair her şey adamı yaralıyor. Tamam o zaman, Yamato gelir, ben Oden'im der. Ejderha kalp krizinden gider.

- CP0 Milano moda haftasının ardından katılmış savaşa. Yine yanlış tahminlerde bulunuyorlar. :)

- Sasaki vs. Franky yakında karşılaşılabilir çünkü eşleşmelerden başka rakip görünmedi. Hazırlıklı olalım. Jimbei vardı ama Who's Who yoktu.

- Usopp kalmış savaşıyor. Nami onu görünce şaşkın. Bizim oğlan da cidden fiziksel olarak güçlendi.

- Detay: Yalnız bu küçük kız, Usopp'un arkasında gidilen yöne paralel olmayan bir noktaya işaret ediyor. Bir şeyler mi yaklaşıyor acaba? Gerçi Nami orada kıza da şaşırıyor olabilir.

- Sanji var.

- Yamato biriyle mi dövüşüyor? Momo ve Shinobu'nun tepkileri garip.

- Hybrid Kaido geliyor ancak bir siluet halinde. Silueti gösterilen karakter herhalde bir bölüm sonra gösterilmeyecektir. Böyle olunca çatıya biraz ara verebiliriz.

Sağ kol, sağ kolluğunu yapıyor zaten. Adam hakiyi öğretirken kaç defa dedi kaba kuvvet kullanma diye... Ona rağmen yine kaba kuvvet kullandı hakisi bitti. Sağ kol olmasa ejderha maması olmuştu. Big Mom bile bu sefer kılıcı değil Zoro'yu övdü. Geçiniz. Sağ kol adam, kaptan necidir belli değil...

Doffy'i görünce hıçkıra hıçkıra ağlayan adamı Kaido şelaleye çevirir iki üç sayı sonra.
Kendin bile inanmiyon dof vs'si de belli zaten. Niye zorluyon? Ne diyelim yav he.
klasik law hater'i.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık