Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Havada dövüşürlerken öyle önüne gelene thunder vuramaz yalnız.İnsan haliyle Linlin gibi buluta falan binemez.Baktı açık hedefi Zoro enma ile yarıyor uçacağı insan formuna geçti gibi.
Havada dövüsebilen bir Luffy var. Biz havada dovussun demedik. Ejder formunun iş yaptığı hiç kimse yok. Ona niye geçti? Keyfi. Base halinin yaptığı Bagua'yı Luffy zor atlatıyor hala neyi savunuyon Emre. Yazdığım ile alakalı yazın. Thunder Bagua'yı Luffy hariç kimseye vuramayacagi icin denemedi diyin bir şey diyin ama konu ile alakalı olsun yahu.

Şu ana kadar, Kaido'ya en çok zararı Luffy verdi. Kaido da, Big Mom da en büyük tehdit olarak Luffy'yi görüyorlar. Ve Luffy dövüşemez duruma düştükten sonra Kaido hibrit moda geçiyor. Belki de, Luffy kalkmadan önce hızlıca diğerlerinin işini bitirmek istiyordur. Belki de böyle bir mantığı yoktur. Oda, -çoğu zaman olduğu gibi,- güç dengelerini değil de, hikayeyi daha çok önemsiyordur ve bunları da ona göre kurguluyordur.

Havada dövüsebilen bir Luffy var. Biz havada dovussun demedik. Ejder formunun iş yaptığı hiç kimse yok. Ona niye geçti? Keyfi. Base halinin yaptığı Bagua'yı Luffy zor atlatıyor hala neyi savunuyon Emre. Yazdığım ile alakalı yazın. Thunder Bagua'yı Luffy hariç kimseye vuramayacagi icin denemedi diyin bir şey diyin ama konu ile alakalı olsun yahu.
Kid havada dövüşebiliyor.

@Alpamis bak kör göz muhabbeti yapmayalım, Luffy çok güzel hasar verdi bunu herkesin kabul etmesi lazım oradaki en iyi hasarı Luffy verdi ama Luffy her şeyini de ortaya koydu. Diğerleri her şeyini ortaya koymadılar yani Luffy'nin çok güzel hasar vermesi onun artısıdır ama yapabildiği her şeyi yapması da onun bir eksisidir. Muhtemelen bundan sonraki gelecek tekniği varsa g5 gibi bunu dövüş içinde ortaya koyacak yani gelişecek.

Zoro'ya gelirsek Zoro geçen bölüm etkili olabilecek bir saldırı attı ama saldırı değmedi haliyle, ne kadar etkili olurdu ne kadar etkisiz olurdu tamamen kişisel yorum. Zoro'nun her şeyini ortaya koyup attığı bir saldırı yok ve daha Zoro'ya yapılan büyük bir odaklanma da yok, kılıç üzerinden gidiyorlar ilk defa gördükleri bir veledi görmezden geliyorlar şuan ama bu işin sonunda Zoro'nun ağırlığını iyi hissedeceğiz gibi geliyor bana.

Kid'e yüklenilmesine de şamata hariç pek anlam veremiyorum dövüş bitti de bizim mi haberimiz olmadı, Law'ın saldırıları düşündüğüm kadar, umduğum kadar etkili olmuyorlar orası biraz sıkıntı.

Kaido ve Oden konusu ise bence kapanmalı çünkü mangada Kaido'nun ağzından laflar gelirken burada kendi fikirlerimizle destan yazıyoruz.

Not: Kid'in saldırıları etkili olmadı, Law'ın saldırıları da etkili olmadı neden Law'da sıkıntı var diye merak eden arkadaşlara şöyle diyeyim, Law'ın saldırılarını biliyoruz o yüzden, Kid'in belki etkili olacak saldırısı vardır ? Kid, İşlenmemiş bir karakter olduğundan kaynaklı Law'la arasında farklı tavır koyuyorum.

Son düzenleme:
@Alpamis bak kör göz muhabbeti yapmayalım, Luffy çok güzel hasar verdi bunu herkesin kabul etmesi lazım oradaki en iyi hasarı Luffy verdi ama Luffy her şeyini de ortaya koydu. Diğerleri her şeyini ortaya koymadılar yani Luffy'nin çok güzel hasar vermesi onun artısıdır ama yapabildiği her şeyi yapması da onun bir eksisidir. Muhtemelen bundan sonraki gelecek tekniği varsa g5 gibi bunu dövüş içinde ortaya koyacak yani gelişecek.

Zoro'ya gelirsek Zoro geçen bölüm etkili olabilecek bir saldırı attı ama saldırı değmedi o haliyle ne kadar etkili olurdu ne kadar etkisiz olurdu tamamen kişisel yorum. Zoro'nun her şeyini ortaya koyup attığı bir saldırı yok ve daha Zoro'ya yapılan büyük bir odaklanma da yok, kılıç üzerinden gidiyorlar ilk defa gördükleri bir veledi görmezden geliyorlar şuan ama bu işin sonunda Zoro'nun ağırlığını iyi hissedeceğiz gibi geliyor bana.

Kid'e yüklenilmesine de şamata hariç pek anlam veremiyorum dövüş bitti de bizim mi haberimiz olmadı, Law'ın saldırıları düşündüğüm kadar, umduğum kadar etkili olmuyorlar orası biraz sıkıntı.

Kaido ve Oden konusu ise bence kapanmalı çünkü mangada Kaido'nun ağzından laflar gelirken burada kendi fikirlerimizle destan yazıyoruz.
Ona bir şey demiyorum. Açıkçası sağlam hasar verdi bence. Yani ilk önemli başarı Luffy verdi sonrasında yavaş yavaş diğerleri de etki etmeye başlayacak.

Benim burada takıldığım nokta Hibrite Zoro yüzünden girdi denilmesi. Ben mi görmüyorum bir tek bölümde böyle olduğunu?

Açıkçası Kaido'nun hibrit forms ihtiyaç duyacağı bir şey görmedik. Herifin Thunder Bagua'si base halinde bile çok tehlikeli Luffy geleceği görmesine rağmen zor kaçındı. Diğerlerine bir kere bile yapmadı. Hadi içlerinden bir kaçı dayanır gerek yok diye düşündü de Killer felan filan hepsi mi atlatabilir atağı?

Boşuna yoruyonuz beni.

Ona bir şey demiyorum. Açıkçası sağlam hasar verdi bence. Yani ilk önemli başarı Luffy verdi sonrasında yavaş yavaş diğerleri de etki etmeye başlayacak.

Benim burada takıldığım nokta Hibrite Zoro yüzünden girdi denilmesi. Ben mi görmüyorum bir tek bölümde böyle olduğunu?

Açıkçası Kaido'nun hibrit forms ihtiyaç duyacağı bir şey görmedik. Herifin Thunder Bagua'si base halinde bile çok tehlikeli Luffy geleceği görmesine rağmen zor kaçındı. Diğerlerine bir kere bile yapmadı. Hadi içlerinden bir kaçı dayanır gerek yok diye düşündü de Killer felan filan hepsi mi atlatabilir atağı?

Boşuna yoruyonuz beni.
Kaido zevke geldi işte. Base haline Luffy karşılık verdi, Ejderha haline de diğerleri karşılık verdi. Haydi bir de bunu deneyin demiştir. Yoksa normal haline de geçebilirdi.

Tamamen keyfine bakıyor.

Boşuna yoruyonuz beni.
Kaido, modunu eğlendiği için değiştiriyor. Luffy'nin düşmesiyle yada Zoro'nun saldırmasıyla alakası yok ki Luffy de bilinçsiz halde düşmüş değil Zoro da çok büyük saldırı vurmuş değil. Zoro'nun attığı saldırıdan sonra mod değiştirmesi insanlarda böyle bir fikri tetiklemiş olabilir. Zoro'yu büyük bir tehdit olarak görmeye başlamadı o yüzden modu Zoro için değiştirdi diyemem. (Bence)

Edit: Ne zaman bir yorum atsam benden önce ya @Roronoa Zoro atıyor ya @William cutting, bela mısınız arkadaşlar siz ?

Tamamen keyfi bir değişim.

Kaido : Ulan bide hibrit moduna geçem. Ne zamandır geçmiyodum.

Ben : Gördünüz mü? En son Zoro vurdu. Kaido Zoro dan korkup hibrit haline geçti hahahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık