Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ın canını vereceği an yaklaşıyor gibi.Lütfünün saldırılarının işe yaramadığı hissiyatı verildiyse bir kaç bölüme zoro,kid,killer dayak yerken,arkada kararını verecek. Ölümsüzlük ameliyatının başka getirilerinin de olacağını düşünmekteyim.

Tepede ki savaş bizimkilerin lehine bitecek olsa da dramatik olacak sonu bence.

Trollük yapmadan, başlarındaki adamı amiral seviyesi ya da yakını çıkarırsa güzel olur. Zaten reis eski bir amiral ya da güçlü bir denizci olabilir, üstün hizmet madalyası var zira. :hhh:
Kısa bir araştırma yaptım.

CP0 ilk dressrosa'da gözükürken. Uzun boylu maskeliye dikkat.

Reveire arcında CP0. Uzun adam Lucci'nin yanında.

Wano'da ilk görüşme. Lucci'nin yanındaki Lucci'nin yanında kalmış. Buraya başka birisiyle gelmiş.

En son bölümde gene bu üçlü vardı. Önemli bir şey değil ama Dressrosa'daki ekibin tamamı gene burada sanmıştım. Ekipten birisi değişmiş. :D

Kısa bir araştırma yaptım.

CP0 ilk dressrosa'da gözükürken. Uzun boylu maskeliye dikkat.

Reveire arcında CP0. Uzun adam Lucci'nin yanında.

Wano'da ilk görüşme. Lucci'nin yanındaki Lucci'nin yanında kalmış. Buraya başka birisiyle gelmiş.

En son bölümde gene bu üçlü vardı. Önemli bir şey değil ama Dressrosa'daki ekibin tamamı gene burada sanmıştım. Ekipten birisi değişmiş. :D
Hepsi CP0 olduğu için değişiyorlardır takımları ara ara. Nişan olayına ne diyorsun? Nişan olan karakterler bir Sengoku hatırlıyordum bir Kong, ama Kong'un gözüken iki nişanı Sengoku'da da vardı, bununki farklı biraz.

Hepsi CP0 olduğu için değişiyorlardır takımları ara ara. Nişan olayına ne diyorsun? Nişan olan karakterler bir Sengoku hatırlıyordum bir Kong, ama Kong'un gözüken iki nişanı Sengoku'da da vardı, bununki farklı biraz.
Geçmişte başarısı var demek ki. Belki yakın zamanda bir şeyler yapmıştır ama haberimiz yoktur.

Umarım sağlam bir adam çıkar. Güçlü adamlara ihtiyaç var.

Niye arc sonu iki yonkou düşecek ve bizimkilerle birlikte herkes CP0 tarafından veya aracılığıyla tutuklanacak diye hissettim birden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık