Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Luffy'de Zoro'da iyiydi bu bölüm, her ne kadar Luffy'nin hakisi bitse de iyi dövüştü. Çatının başından beri sürekli saldırı halindeydi. Yine de Gear 4 dayken daha uzun süre dayanabilse iyi olur. Hem her dövüştüğünde 10 dakika ara verip saklanırsa bir süre sonra okuyucular da dövüştüğü kişilerde illallah eder. Luffy'nin çatıya tek çıkmasındansa yanında tayfadan birisinin olması güzel. Zoro'nun Luffy'yi koruyup kollaması, ya da Luffy'nin önceki bölümlerde Zoro'nun saldırılarını gururlu ve mutlu bir şekilde izlemesi... güzel sahneler. Diğerlerinin hem Luffy hem Zoro saldırı yaptığı zaman şaşırmış olmaları, kendi başlarına Kaido'ya zarar vermeleri ikisinin de gücünü ispatlıyor. Özellikle Zoro da bir sağ kol olarak gücünü göstermesine sevindim. Tabii ardından Kaido ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha hatırlattı. CP0'da görüp görmediğim kim varsa hepsi de ürkütücü tipler. Kenarda oturup bir süre olup biteni izleyecekler herhalde. Onun dışında diğer tayfa üyeleri de her şeylerini vererek savaşıyorlar. Sanji'de kısa zamanda güzel bir atak yapar diye umuyorum.

Yalnız işin garip tarafı, Oden'in Kaido'ya kalıcı hasar bıraktığı o atakta hiçbir efekt yok. Ona rağmen baya bir sağlam etki bırakmış gibi çizmişti. Şimdi Zoro sahnesinde baya baya farklı bir efekt görüyoruz ama onun da etkisi Oden'in atağı ile kıyaslanamaz derecede.

Garip...
Oden'in attığı Kaido'yu bir süre saf dışı bıraktı zaten kıyaslanamaz da, bu Zoro'nun attığı tek kesik olmayacaktır dövüş boyunca atar daha.

Oden'in attığı Kaido'yu bir süre saf dışı bıraktı zaten kıyaslanamaz da, bu Zoro'nun attığı tek kesik olmayacaktır dövüş boyunca atar daha.
Yok onlar başka konular da efekt anlamında Zoro'nun sahnesi çok daha etkileyici. Oden de böyle bir şey yok ama atağı çok daha kuvvetli. Mantığı ne onu anlamadım. O tarz efektlerin çıkartılması sağlam bir atak olduğuna dair algı oluşturmak bilgi vermek. Hal böyleyken acaba o zamanki Kaido ile şimdiki farklı o yüzden bu atak daha güçlü bile olsa aynı etkiyi beklemeyin mi demek istiyor?

Yok onlar başka konular da efekt anlamında Zoro'nun sahnesi çok daha etkileyici. Oden de böyle bir şey yok ama atağı çok daha kuvvetli. Mantığı ne onu anlamadım. O tarz efektlerin çıkartılması sağlam bir atak olduğuna dair algı oluşturmak bilgi vermek. Hal böyleyken acaba o zamanki Kaido ile şimdiki farklı o yüzden bu atak daha güçlü bile olsa aynı etkiyi beklemeyin mi demek istiyor?
Zoro'nun atağının daha güçlü olduğunu sanmıyorum, Oden'in yarası hala sızlıyor. Bu sadece psikolojik bir olay da değil, bildiğin yara dile gelmiş konuşuyor. Zoro'nun efekt olayı hakisiyle ilgili daha çok, ya da haki gibi işte işine geldiğinde çiziyor işine gelmeyince çizmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık