Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Killer ve Zoro, imparatorlarla kapışabilmek için ucube ucube formlara bürünmekten başka çaresi olmayan kaptanlarına inat, paçalarından karizma akar vaziyette şov yaptılar bu sayı. Böyle sağ kolun olsun sırtın yere gelmez zaten. :cool:

Enma'ya çok anlam yüklüyorsun bence :( Bide Zoro'nun üstüne çok gitmene gerek yok Enma güçlü bir kılıç ve onu Zoro ehlileştiriyor yavaş yavaş. Bu olayı Luffy'nin Janjanlı haki'de ustalaşmasına bağlayabilirsin.
Ben yüklemiyorum bize malzeme veren bu bölüm. Enma'ya dikkat çekiyor 2 Yonkou da. Daha ne desinler?

Ne kadar saçma bir dövüş kurgusu var yahu bunların tek odağı Kaido bana biri açıklasın bir Allahın kulu neden Bm ye saldırmıyor kurgusu saçma diyorum çünkü orda kadın rastgele bir elbaf vuruşu yapsa bile çoğu pert olur Kaidoya dalarım derlerken.Sadece Zeus ile bir şeyler yapıyor sen o kılıcı neden yaktın o zaman saçma yerler var işte takılmamak lazım herhalde.
Kaido'ya vurmak çok daha kolay 200 metrelik et parçası gibi süzülüyor orada. Ayrıca BM büyük ihtimalle aradan çıkacağı için Oda verilebilecek bütün hasarı Kaido'ya yönlendiriyor. Çatıdakilerin ana amacı da Kaido'yu indirmek olunca ortaya böyle bir şey çıkıyor işte. Asıl bir sonraki bölüm ne yapacakları önemli çünkü BM alayıyla feci uğraşıyor şu an, görmezden gelebilecekleri noktada değiller.

Killer ve Zoro, imparatorlarla kapışabilmek için ucube ucube formlara bürünmekten başka çaresi olmayan kaptanlarına inat, paçalarından karizma akar vaziyette şov yaptılar bu sayı. Böyle sağ kolun olsun sırtın yere gelmez zaten. :cool:
Luffy'nin meyvesinin kendisi ucube olduğu için formlarınında aynı olması normal.Kid'den ise meyvesini Magneto benzeri bir kullanma şekli bekliyordum ama bu gidişle Voltron'a dönüşecek yakında.

Ara sonrası ilk buluşmada Zoro > Luffy çok net. Enma bir yere kadar. Şu an Luffy öndedir yine Enma olsa bile. İkisi karşılaşsa ne olur bilemedim. Birazcık daha görelim.
Luffy'nin güçlü olduğu bariz. Bu seride haki her şey demek. Zoro bile açığını Enma ile kapatmak zorunda kalıyor şu an için. Luffy kendi başına hallediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık