Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'yu kastedecek o kadar da değil. Yok Enma'dan kaçın mı diyecekti?:D Ama kılıç normal değil diyorlar kılıç normal değilse ondan çıkacak atak da normal değildir o yüzden ondan kaçın demiş. Ya da onu küçümseme elindeki şey yabana atılacak bir şey değil bir şeyler seziyorum demiş. Aslında bu çok da güzel Enma'nın nasıl bir etkisi olduğunu gösteriyor. Zoro'nun veremediği hissi Enma vermiş.
Dostum zaten Enma'nın güçlendirdiğini inkar eden kimse yok şu an. Ben de etmedim. Big Mom Enma'dan bahsetmiyor da demedim. Kendi kendine bir şeylere cevap veriyorsun ama benimle alakası yok be. Sonuçta teknik Zoro'nun, haki Zoro'nun. Enma da bu tekniği ve hakiyi güçlendiren bir araç ve Big Mom bu saldırıdan ''çekiniyor.'' Kaido da bu saldırıdan ''kaçıyor.'' Zoro ilk saldırdığında da Enma vardı. Neden BM korkmadı ya da Kaido kaçmadı. Neden etki etmedi? Demek ki kontrol Zoro da. Zaten Enma'nın olayı da kontrol etmesinin zor olmasındaydı. Zoro edebiliyor. Kullanıyor ve Yonkou korkutuyor. Zoro'nun veremediği hissi Enma vermiş olmuyor o yüzden. Geçen saldırıda neden vermedi aynı hissi. Hisleri mi körelmişti?
Şuna zevkle iki yorum yapmak varken gereksiz işlere giriyorsunuz. Zoro daha çok iş yapacak. En güçlü saldırısını yapmadı bile. Böyle devam edecekseniz işimiz var. :flaugh:

Aydın hızlı toparlanmak üzerinden saldırıyı değersizleştirmeye çalışan sendin ben değil. Sen hızlı toparlandı o zaman atak çöp demeye getirdin. Ben de sana Oden'in atağından da hızlı toparlandı ama kalıcı hasar aldı dedim. İkisi de hızlı toparlanma. Arada fark bulmaya çalışsan hız açısından bulamazsın. Şimdi ne diyon yani? Ben de zaten saldırıları bir tutmuyorum Oden'in çok daha güçlüdür ama hızlıca toparlanma ikisinde de var. Ne yani? Ne anlatmış oldun?
La adam Oden'in saldırısıyla şiftahı kayıyor bilincini kaybediyor da gökyüzünden düşüyor, 5 kinin yaptığı saldırı çeyreği etki bırakmadı Kaido'da. Killer'ın saldırısından toparlanmasıyla Oden'inki bir mi de "bak ikisi de hızlı toparlandı" gibi bir algı yaratmaya çalışıyorsun. 300'le giden araba da hızlı 5000'le aya giden roket de, ikisini de hızlı kategorisinde yargılayalım o zaman. Lafla iflah olmaz olmuşsun Zoro haterlığından

Big Mom, Luffy'ye Yıldırımla saldırıyor

Big Mom: Yıldırım neden sende işe yaramıyor!?

Luffy: Çünkü ben lastiğim!

Kaido, Luffy'ye Boro Nefesi kullanıyor.

Kaido: Neden alevler sende işe yaramıyor !?

Luffy: Benim iradem yüzünden !!

Yok devenin nalı

Koruma olayı anlamsızmış ama herif zaten zarar almıyor. Luffy'nin sevinmesi Zoro'nun harbiden güçlü olmasıyla alakalı. Bir şeyler yapabildiğini görmek yani yapabilecek kadar güçlü olduğunu görmek Luffy'i sevindiriyor. Yanlış mı yorumluyorum?
Enma'ya çok anlam yüklüyorsun bence :( Bide Zoro'nun üstüne çok gitmene gerek yok Enma güçlü bir kılıç ve onu Zoro ehlileştiriyor yavaş yavaş. Bu olayı Luffy'nin Janjanlı haki'de ustalaşmasına bağlayabilirsin.

Dostum zaten Enma'nın güçlendirdiğini inkar eden kimse yok şu an. Ben de etmedim. Big Mom Enma'dan bahsetmiyor da demedim. Kendi kendine bir şeylere cevap veriyorsun ama benimle alakası yok be. Sonuçta teknik Zoro'nun, haki Zoro'nun. Enma da bu tekniği ve hakiyi güçlendiren bir araç ve Big Mom bu saldırıdan ''çekiniyor.'' Kaido da bu saldırıdan ''kaçıyor.'' Zoro ilk saldırdığında da Enma vardı. Neden BM korkmadı ya da Kaido kaçmadı. Neden etki etmedi? Demek ki kontrol Zoro da. Zaten Enma'nın olayı da kontrol etmesinin zor olmasındaydı. Zoro edebiliyor. Kullanıyor ve Yonkou korkutuyor. Zoro'nun veremediği hissi Enma vermiş olmuyor o yüzden. Geçen saldırıda neden vermedi aynı hissi. Hisleri mi körelmişti?
Şuna zevkle iki yorum yapmak varken gereksiz işlere giriyorsunuz. Zoro daha çok iş yapacak. En güçlü saldırısını yapmadı bile. Böyle devam edecekseniz işimiz var. :flaugh:
Enma'nın gücünü açığa çıkardığı için. Zira Zoro önceki bölüm söylüyor? Kusura bakma birader şu an algı yapmaya da çalışmayın. Biz güzel güzel tartışıyoruz felan diye. Bu kadar ön plana çıkacaını düşünüyor muydun düşünmüyor muydun kılıcın? Ayrıca Oden'i de hissetmeye başlamış Kaido öncesinde hissetmiyordu Kaido. O da mı Zoro'nun gücü?

La adam Oden'in saldırısıyla şiftahı kayıyor bilincini kaybediyor da gökyüzünden düşüyor, 5 kinin yaptığı saldırı çeyreği etki bırakmadı Kaido'da. Killer'ın saldırısından toparlanmasıyla Oden'inki bir mi de "bak ikisi de hızlı toparlandı" gibi bir algı yaratmaya çalışıyorsun. 300'le giden araba da hızlı 5000'le aya giden roket de, ikisini de hızlı kategorisinde yargılayalım o zaman. Lafla iflah olmaz olmuşsun Zoro haterlığından
Aydın ne anlatıyon yahu sen? Ben ataklar bir değil dedim zaten. Ama ikisinden de toparlanma olayı çok hızlı gerçekleşiyor. Sen saliseleri hesaplayabiliyorsan bana da öğret. Bir de alakasız 300- 5000 örnekleri veriyon ne alaka?

Bu Zoro çeliği de mi zamanın da Enma ile kesti? Zoro da potansiyelin kralı var. Eğer Luffy’e eğitim veren Hyo gibi biri Wano da Zoro’ya bunu öğretmeye çalışsaydı diğer kılıçları ile de öğrenirdi. Ama Oda Luffy’i göz önünde işlerken Zoro’ya vakit ayırmadı... O yüzden direkt kendi hakisini açığa çıkarmaya aracılık yapan bir kılıç verdi. Zoro neyin ne olduğunu kavradığın da... diğer kılıçları ile de yapacak yapacağını.
Dünyanın gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası olacak adamdan ve onun potansiyelinden bahsediyoruz. Enma’nın aracı olmaktan başka bir olayı yok şu an.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık