Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La niye hiçbiri BigMom'ı adamdan saymıyor ? Bütün saldırıları Kaido'ya kullandılar. Kaido'yu yenince BigMom otomatik olarak yenilmiş mi sayılıyor..?

Mihawk'dan en iyi kılıcı alınca Bege gücüne düşüyormuş öyle duydum alksjdlkjaslkjd
Mihawk'ın seviyesi ne ki Bege'yi küçümsüyoruz.:D Bege'nin rakipleri şu anda imparator tanklıyor :)

Bir önceki bölüm Enma ile kesti Kaidoyu gram bir şey olmadı. O gücü salan da kullanıcısı işte, kılıç özel ama bunu da göz ardı etmemek gerekiyor.
Onu göz ardı etmiyorum zaten. Ama Enma piyasaya girdiğinden beri sürekli kılıca vurgu var. Kaçıncı bu vurgu sayamadım. Kullanıcının yaptığı da büyük bir şey ama şu bölümde Big Mom'ın Enma'dan korkmasını ben açıklayamıyorum artık.
Onu geç, geçen ay enma p.up mı diye tartışılıyordu yav. Var mı ötesi?
Geriye götürüyordu Enma. Şimdi Enma sayesinde Big Mom korktu diye zevkten dört keşe olanlar var.:D

Ana karakter kaç bölümdür seni devireceğim diyor. Luffy mutlaka Kaido'ya bitirici vuruşu yapacaktır. Big Mom'ın tayfası adaya ayak basınca farklı olaylar görürüz belki. Kaç bölümdür bahsedilmediği için onları unuttuk.
Marco, siz tekrar geldiğinizde farklı bir Wano olacak falan demişti ama umarım daha önce görürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık