Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002: İmparatorlar, Yeni Nesil'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    384
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıldırımdan hasar almayan bir luffy gören Bigmom 3.5 attı. Kaido ben hallederim der gibi ejderha ateşini üfledi üstüne ondanda sağ çıkınca yonkoular cidden şok oldu. Bir süre luffy 2 ye karşı 1 dövüşücek gibi.

Neyse zoronun 1 saldırısına bakar her şey hele bi kendine gelsinde tek atsın kaido ya Bigmom a ??

Kid cidden pek bir şey yapamadı. Anca hurdacılık yapsın. Killer anladı deriyi kesemeyeceğini sonik saldırı ile içten zarar vermeye çalışıyor ezik işte napacan. Bir Zoro etmiyor ki kaidoyu ikiye bölmeyi düşünmüyor içten biraz zarar versem yeter diyo. ??

Law ın açıkçası yıldırımdan kaçınmasını beklerdim. Zoro ise görün gelecek bölüm ayağa kalkacaktır. Adamın defansı luffyden daha fazlaydı. Sabondy de tüm tayfasının yediği hasarı kendine toplayıp yedi yıkılmadı. Kılıç kullanmadan kavgalarında sanji ile eşit dövüşüyor. Kılıç eline alsa sanji yemek olur. Zaman atlaması sonrası NET en güçlü tayfa üyesi Zoro idi. O sıra luffy yi lastik kebap yapardı. Neyseki düşman değildi ???

Zoro adamdır aksini iddaa eden seriyi baştan okusun :oleyo2:

Burada herkes havalara uçuyor, ama bana göre 5 Nova pek de bir varlık gösteremiyor iki İmparator'a karşı. Koca Ana bir yıldırım saldırısı ile pert etti dört kişiyi, Luffy bile az daha yete yatıyordu Kaido'nun saldırısını yiyerek. Yani 5 Nova üstün taraf gibi görünse de, en ufak bir hatada yalan olur. İmparator tarafının böyle bir sıkıntısı yok. İkisinin de bir kamyon dayak yeme ve yenilmeme şansı var.
Yamato hakkında görüşlerini merak ettim çatıya baba dayağı yemeye gelir mi sence?

Luffy yeni hakiyi kullanıyor mu kullanmıyor mu? Anlayan var mı?
Kan akıttı gibi Kaido'dan.Bence bu saaten sonra her vuruşunda yeni haki olmalıdır(eğer bir dezavantajı yoksa)
Yeni hakisini kullanmamak,logiaya hakisiz dalmak gibi birşey bence.

Zaten yeni hakisini kullanıyor diye Kaido her saldırıya anırcak diye kural yok,işliyordur ama dayanıyordur Kaido.

Bizimkiler savunma konusunda çok zayıf, Kaido bir hareketiyle Zoro,Killer ve Law'a tek atar.Ancak bu üçlü Kaido sinirlenmeden en güçlü saldırılarını yapıp aradan çıkmalı yoksa Kaido önce davranırsa hiçbiri hasar veremeden teklenirler.

Yıldırımdan hasar almayan bir luffy gören Bigmom 3.5 attı. Kaido ben hallederim der gibi ejderha ateşini üfledi üstüne ondanda sağ çıkınca yonkoular cidden şok oldu. Bir süre luffy 2 ye karşı 1 dövüşücek gibi.

Neyse zoronun 1 saldırısına bakar her şey hele bi kendine gelsinde tek atsın kaido ya Bigmom a ??

Kid cidden pek bir şey yapamadı. Anca hurdacılık yapsın. Killer anladı deriyi kesemeyeceğini sonik saldırı ile içten zarar vermeye çalışıyor ezik işte napacan. Bir Zoro etmiyor ki kaidoyu ikiye bölmeyi düşünmüyor içten biraz zarar versem yeter diyo. ??

Law ın açıkçası yıldırımdan kaçınmasını beklerdim. Zoro ise görün gelecek bölüm ayağa kalkacaktır. Adamın defansı luffyden daha fazlaydı. Sabondy de tüm tayfasının yediği hasarı kendine toplayıp yedi yıkılmadı. Kılıç kullanmadan kavgalarında sanji ile eşit dövüşüyor. Kılıç eline alsa sanji yemek olur. Zaman atlaması sonrası NET en güçlü tayfa üyesi Zoro idi. O sıra luffy yi lastik kebap yapardı. Neyseki düşman değildi ???

Zoro adamdır aksini iddaa eden seriyi baştan okusun :oleyo2:
Hatırlatma ya,yıldırım yer yok ben lastiğim ateş yer yok ben cesurum,yersen.

Zoro'dan şu Roger'ın Tanrısal Nefret saldırısı gibi bir saldırı bekliyorum.

Belki Mihawk bu tarz saldırılar kullanabiliyordur da bizimkine öğretmiştir. Zoro için bir flashback şart ya.
Zoroda olduğunu sanmıyorum. Odende de korsan hayatında olduğunu sanmıyorum. İlk defa görmüştü öyle bir saldırı içten kanatan dıştan kesmeyen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık