Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002: İmparatorlar, Yeni Nesil'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    384
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taraflar arasındaki güç farkını güzel göstermiş bu bölümde oda. Tam bir boss savaşı olmuş. Kaido o kadar hasar alıyor bana moson demiyor, bizimkiler aldıkları ilk hasarda yamuluyor. Normal de. Zaten denk karakter olsalar 2v5 değil 2v2 görürdük.
Ama odanın şu ben senin adamın değilim tribini çizmek için yaptırdığı boş muhabbet can sıkıyor. Arkadaş tek başına hiç birinizin gücü yetmiyor işte. Birlikte çalışacaksınız. Sırf onu söyletmek için çizilmiş panel. İstese zoroyu da killer gibi kaidonun sırtına tırmandırırdı. Kaç metre ötedeki boynuzu kesti, yerden atardı slashi. Her neyse bir sinyal verdi, zoro tutturursa tehlikeli bir kesik atabilir. Bunu kullanacak ilerde oda. Killer orda olmayı haketmiyor diyenlere killer kendini çok güzel kanıtladı. Kaidoya görüyoruz ki içten şok saldırıları hasar verebiliyor. Henüz derisini aşabilen olmadı ekipte. Belki zoro keser diğerleri de onun kestiği yere gömer, öyle indirirler.
BM kaidodan daha efektif ve korkutucu duruyor. Ama bizimkilerin bütün agrosunun kaidoda olmasının da etkisi var bunda. Kaido tank, BM carry gibi bir bölüm izledik. Ama bizimkiler de tanka agrolanmış. Tabiki BM'da hayvan gibi tank ama bu bölümdeki hava öyle hissettirdi :D

Şu an Kaidonun yaptığı bana güç tartmak gibi geliyor. Hani Aokijiyle luffy ilk karşılaştığında aokiji bunu salmıştı ya hadi gel vur biraz diye aha o hesap. Az sinirlensin hulka bağlayıp vuracak ağızlarına.

Şu an Kaidonun yaptığı bana güç tartmak gibi geliyor. Hani Aokijiyle luffy ilk karşılaştığında aokiji bunu salmıştı ya hadi gel vur biraz diye aha o hesap. Az sinirlensin hulka bağlayıp vuracak ağızlarına.
Çatıdaki mücadele o dövüş ile benzer olsa bile aralarında farklar var.Kuzan Long Ring Long Land'deki dövüşte hiç hasar almazken bu dövüşte Kaido azda olsa hasar alıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık