Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1001 Zoro dedik geldi. Sanji Zoro'dan sonra geldiği için 1002 de de görebiliriz. Onunla özdeşleşen 1003'de de. Veya tayfaya katılma sırası olarak 1005'de de. Ama ne zaman görürsek görelim. Oda ya Sanji'yi gömecek ya da hem övdürüp hem gömdürecek.

Büyük ihtimalle Zoro ateşi bölünce bunlar şaşırdılar ve tam o an kendilerine doğru yönelen ateşten kıl payı kafalarını içeri gömüp kurtuldular. Ama her halükarda saçma sapan ve gereksiz paneller. Belki Japonlar komik buluyordur bilmiyorum. Ben Oden ve WB dışında diğerlerini komik bulmadım. Mide bulandırıcı buldum hatta.
Valla şu an olayın sebebine çok odaklanamıyorum. Çok gereksiz ve lakayt bir sahne. Dediğin gibi mide bulandıran bir sahne. Bu olsun, zamanındaki Robinlerin Luffu-Kaido olayından sonraki tepkileri olsun olayın ciddiyetine hiç uymayan sahneler. Üzücü.

Sabo'nun düz halini yüksek zorlukta alır zaten bence Zoro Enma ile.Sabo'yu da bu haftadan sonra illa ki bir şekilde indirmeyi başarır.Öyle Burgess'e vurduğu gibi uçuramaz Zoro bloklayacaktır.Amirali bile blokluyor adam.
Benim hatırladığım kadarıyla zoro dof’a saldırırken fujitora zoro’yu blokladı. Zoro fuji’yi değil. Hatırlamadığım bir yer mi var? Luffy ve zoro’nun önünü kestiği ve sabo’nun geldiği yeri diyorsan ordan dövüşme sahnesi hatırlamıyorum.
sıradan kılıç salladıysa neyse ama fujitora meyvesini kullanıp vurduğunda gear 3’ü okyanusa postaladı. Hajrudin gemiden uzanıp havada yakalamasa luffy ne kadar uçardı bilmiyoruz. O lige çıkmasına var daha. Dediğin gibi belki arc sonunda olur.

Bi de luffy’e meyveli vururken kılıcı siyah değil. Sabo’ya hem siyah armamentli hem meyveli vuruyor denk çarpışıyorlar.

Öyle bir durum sonsuza kadar sürmez. Belki başlarda bu şekilde iyice hirpalayıp darbe yedikçe saf dışı kalacaklar ama benim kafamda Kaido ve Luffy'nin, Lucci ve Luffy gibi Katakuri ve Luffy gibi çılgın bir savaş ortaya koyacakları gibi bir şey var.

Öyle bir savaş hakkımız.
Ben de isterim de, Kaido daha bir hafta önce tek vuruşta Luffy'yi komaya soktu. Şimdi benzeri şekilde bir sürü vurduğu halde Luffy'yi yıkamazsa çok saçma durur. O yüzden vurmaması lazım.

Ben de isterim de, Kaido daha bir hafta önce tek vuruşta Luffy'yi komaya soktu. Şimdi benzeri şekilde bir sürü vurduğu halde Luffy'yi yıkamazsa çok saçma durur. O yüzden vurmaması lazım.
Bir haftadan fazla ya 2-3 hafta oldu. Hem belki yumruk vurmayı biliyordur Kaido sopasını kırar belki Luffy? O yüzden Yumruğa geçer?

Mera mera halen savaş gücü olarak en güçlü 3 4 meyveden biridir sadece kullanan Ace çok toydu yoksa Luffyde gomu yerine mera olaydı şimdi Korsan krallı olmuştu şimdiden 1.Yıldırım 2. Magma ve Ateş 3. İse buz ve parıltı (kizaru) logia olarak
Katılıyorum ama kizarınun meyve logia olarak en sevdiğim :good:

Yeni teknikle kendini savunmayı öğrenecek yavaş yavaş. Bu süreçte kritik bir darbe almayacak yüzüne, gövdesine. Dövüş ilerledikçe kendini daha iyi savunur duruma gelecek bizimki. Zaten ben sırf bu aşama daha güzel şekilde işlenebilsin diye Marco'yu çatıya istiyordum. O varken nefes ala ala Kaido'ya karşı kendilerini geliştirme şansları olacak.

Bir haftadan fazla ya 2-3 ay oldu. Hem belki yumruk vurmayı biliyordur Kaido sopasını kırar belki Luffy? O yüzden Yumruğa geçer?
Bizimkiler Wano'ya geldiklerinde zaten saldırıya geçmelerine 10 gün mü ne vardı, hangi 2-3 aydan bahsediyorsun? Yumruk bile olsa, adamın vuruşunun etkisi bariz. Yani Kaido fiziksel güç bazında Luffy'den bayağı bir üstün, Katakuri'deki gibi bir durum yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 68)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık