Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga bunlar inmez kaido ne söyledi görmediniz mi bigmam bekle bu veletlerin biraz atak yapmasına izin ver marifetlerini görelim dedi hala dalga geçiyor :DD Wano evimiz kaido babamız :D

Luffy deki içten patlatmayı bilmezlerin gerek yok. Kınlardakini bilseler yetiyor zaten.
Oda aynısı değil mi o_O ben ilerisinin de ilerisi var muhabbetine karşıyım. Senin silahlanman A sertliğindedir. Diğerinin silahlanması C sertliğindedir. A ve C ryou öğrenir. Birisi Kaido'yu çığırtır öbürü Saplasada kayda değer yara bırakamadın olur...

Ben killer’ın ana silahları yoktu dediğimde “ikisi de orak işte ne farkı var” diyen arkadaş buralarda mı? Güçlüymüş işte bu da.

Anladığım kadarıyla içten patlatma hasar vermek için şart değil. Yumrukla hasar vermek için şart. Güçlü bi kılıç ustası kesebiliyor kaido’yu. Tabi kinemon ligi biri için haki şarttır sanırım.

Hem hakin varsa hem de enma gibi kılıcın varsa oden gibi ömür boyu sızlatan, travmaya sokan bi hasar veriyorsunuz. Bu bölüm kaptanlar yerine killer’la rekabete sokulunca biraz umudum düştü ama zoro’dan bekliyorum hala ben bunu. Enmaya alışsın ashura’yla yapar öyle bişey.

Sormuştum tekrar soruyorum. Luffy dışında Ryoudan habersiz bu dörtlü ne işe yarayacak. Savaş içerisinde mi öğrenecekler ?
Kordine savaşırlarsa pek gerek kalmaz diğerlerinin bilmesine (yenerler demiyorum) law meyvesinden dolayı ihtiyacı yok zoru bildiğim kadarıyla enma ryou haki etkisi olarak yansıtıyo bi yerde görmüştüm kid baya bi hurda topladı savunmada ve zırhı düştüğü zaman saldırı odaklı kullanabilir killer ne yapar emin değilim
Luffy Desen

Oda aynısı değil mi o_O ben ilerisinin de ilerisi var muhabbetine karşıyım. Senin silahlanman A sertliğindedir. Diğerinin silahlanması C sertliğindedir. A ve C ryou öğrenir. Birisi Kaido'yu çığırtır öbürü Saplasada kayda değer yara bırakamadın olur...
Hayır değil. Hyo kendi içten patlatma çok ayrı bir seviye diyor. Muhtemelen geleceği görme gibi herkes yapamıyor. Yani normal b. Haki vol1, kınların bildiği vol2, içten patlatma da vol3 oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık