Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanka diğer bölüm kalkar sanki Kaido tek yemiş gibi konuşmuşsun.
Yok tek yememiştir ama yine de geriliyorum:/ Diğer taraftan, bu ekip samuraylar gibi düşmeyecektir. Haala kafamda kuramadım bu savaşı, en azından imparatorlardan birini tutacak bir adamın yukarı çıkması gerekiyor. Bu kadro iki imparator karşısında bala şansa galip gelirse cidden vasat ötesi bir arc olur.

Yok tek yememiştir ama yine de geriliyorum:/ Diğer taraftan, bu ekip samuraylar gibi düşmeyecektir. Haala kafamda kuramadım bu savaşı, en azından imparatorlardan birini tutacak bir adamın yukarı çıkması gerekiyor. Bu kadro iki imparator karşısında bala şansa galip gelirse cidden vasat ötesi bir arc olur.
İkisine karşı zerre şansları yok zaten dostum kafayı sıyırsa bile öyle bir şey çizmeye cesaret edemez Oda. BM illa bir şekilde gidecek bir müddet oyalarlar en fazla bunu sonra cehennem olur gider başka yere.

Üye silindi 5781

Adada 150 tane doktor olması boşuna değil. Kaido 10 mislini Luffy'ye gönderecektir. Bence bu arc. ciddi anlamda ölümle yüz yüze gelecek Luffy.

Yeni hakinin etkisini görmek lazmı direkt o hakiyle üstünlük kuracaklarını sanmam, bayağı dayak yiyeceklerdir mantıklı olan da o. Bu tipik Oda gaz verme sahnesi, daha önce de bu duruma düştü Kaido, sonra kalktı tekledi. Bakalım ne olacak.

Then Yamato explains to Momonosuke what Oden said in his journal regarding how the new generation of strong pirates will emerge to defeat Kaido 20 years in the future.

Bu arada bu sözlere bakarsak... Çatıda bulunan Killer da çok çöp değilmiş demek ki... Luffy-Zoro-Kid ve Law dan sonra en güçlü Nova denilebilir.
Yani Zoro hayvanı çok fazla güçlü olduğu için, Killer kötü gözükmüş demek ki...:ehe:

Olabilecek en kötü şey savaşın ertelenmesi olur. Kaido adayla oynarken çatıdakiler farklı yerlere dağılır, Oda yine bunları toplayana kadar çöp karakter çizer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık